Page 1 of 1

Opékání

Posted: 01:51 10. Jun 2009
by -speck-
Nevím kam to zařadit, tak to dávám sem.
Všimnul jsem si, že když si člověk opéká maso na ohni, tak to nemá skoro interval žádnej, může to opékat asi po jedné sekundě.
Tak se chci zeptat zda se nevloudila chybička. Protože vůči ostatním craftům, sbíráním plodů a tak se mi to zdá nerealistické.

Re: Opékání

Posted: 07:47 10. Jun 2009
by nomis_b
no, zase s tim nic pak dal neudelas. jen to muzes prodat a neni to neco, co by treba koupilo X hracu... prijde mi zbytecne to nejak menit.

Re: Opékání

Posted: 13:03 10. Jun 2009
by -speck-
V pohodě díky za odpoved.

Re: Opékání

Posted: 16:37 11. Jun 2009
by zachy
Navic kdyz je online hodne hracu tak chvili trva nez navazes "rozhovor" s ohništěm tak to chvili prece jenom trva :D