Opékání
Posted: 01:51 10. Jun 2009
Nevím kam to zařadit, tak to dávám sem.
Všimnul jsem si, že když si člověk opéká maso na ohni, tak to nemá skoro interval žádnej, může to opékat asi po jedné sekundě.
Tak se chci zeptat zda se nevloudila chybička. Protože vůči ostatním craftům, sbíráním plodů a tak se mi to zdá nerealistické.
Všimnul jsem si, že když si člověk opéká maso na ohni, tak to nemá skoro interval žádnej, může to opékat asi po jedné sekundě.
Tak se chci zeptat zda se nevloudila chybička. Protože vůči ostatním craftům, sbíráním plodů a tak se mi to zdá nerealistické.