Page 1 of 1
Svate symboly
Posted: 12:00 10. Jun 2009
by aster3
Neviem kto robil svate symboly ale bud ich robil uplny amater, alebo sa proste len odflakli. V prvom rade neviem preco svate symboly nevydavaju svetlo podobne pochodniam podla presvedcenia (co maju napisane aj v popisku, ktory je mimochodom velmi veeeelmi offtopic) a jednak tato hracka stala 40k (viz. priloha) a ked ju vytiahnem niekde v temnej kobke, tak namiesto aby ziaril kriz jasnym svetlom (schopnost odvracanie nemrtvych) tak je tma ako v rohu. A co je este zaujimavejsie tak ma vlastnost pouzit "Bozsku moc". Bozsku moc som bohuzial nikde v standartnych nastaveniach nevidel a domnieval som sa, ze to je nejake spesl Thalijske kuzlo specialne pre tento kriz. Ako hlboko som sa mylil, ked som sa dozvedel ze to nerobi absolutne nic a od DM som dostal vyjadrenie: "Mal si si precitat wiki!"
Re: Svate symboly
Posted: 12:11 10. Jun 2009
by nomis_b
aster3 wrote:od DM som dostal vyjadrenie: "Mal si si precitat wiki!"
To Dm sem byl ja.
Jinac: nejni to nascriptovane blbe. je to obycejny predmet, ktery plni kouzla v souladu s pravidly. Pokud je to v popisku predmetu, tak to ma fungovat a neexistuje ani na to script, kterej by to nejak menil (je to uz od bioare prenastavene).
ja ti rekl, ze podle me je kouzlo Bozska sila ekvivalentni: Divine power, ale nejsem si jistej.
V pripade, ze by to bylo ono, tak na tebe nebude fungovat , protoze to kouzlo ma 2 efekty:
a) zvedne zakladni utok na takovy, jako ma bojovnik (coz uz si mel)
b) zvedne ti silu na 18, pokud ji mas mensi (coz uz si mel)
takze sem ti rekl, ze to je podle me duvod, rpoc pravdepodobne nepocitujes zadne efekty. ALe nevim, zda je to opravdu tohle kouzlo, protoze se v tech ceksych nazvech moc nevyznam. Pro lepsi info bych se musel podivat do WIKI.
Re: Svate symboly
Posted: 12:22 10. Jun 2009
by innfra
Jedná se o paladinovu schopnost jako feat, pokud to neznáš, tak ať si přečti WIKI

Re: Svate symboly
Posted: 12:30 10. Jun 2009
by Krata
je to paladinské kouzlo.. ten nevim jak to je přesně, ale kouzlo si bere bonus z cha a přidá něco do obrany
pak je ještě božka síla a to přidá z cha něco do útoku
nepamatuji jak to zní přesně..
Re: Svate symboly
Posted: 12:33 10. Jun 2009
by innfra
Božská moc je síla, pokud si dobře pamatuju, ang je to divine power
Božský štít je to na oč
obě jsou ve featech, ale pokud je neznáš, tak to znamená, že máš moc nízký charisma a tudíž se ti ani neobjevý na výběr, a délka trvání je na počet kol omezený bonusem charisma (něco jsem zaslechl že je to tu prodloužený)
Re: Svate symboly
Posted: 12:55 10. Jun 2009
by kucik
Divine power:
V těch českejch překladech nejsem zrovna zběhlej, ale mělo by to být ono
Sesilatel získá 1 extra hp za level sesilatele. Síla je zvýšena na 18 a BAB se zvedne jako u povolání fighter. To znamená +1BAB za level.
Je to samozřejmě kouzlo a pokud jsi ho ve standartních nastaveních neviděl, špatně jsi hledal.
Re: Svate symboly
Posted: 13:12 10. Jun 2009
by aster3
Takze existuji kouzla: (zamerne rikam kouzla protoze na svatem symbolu je pocet pouziti, z toho odvozuju ze Divine power neni feat jako napr Divine shield,Divine health,Divine might,Divine wrath)
klerik:
divine favor (bozska prizen)
divine power (bozska sila) - v CR preklad hry je uvadena jako bozska sila nikoliv bozska moc
paladin:
divine favor (bozska prizen)
z tohoto zakladu informaci sem usoudil ze se jedna o spesl kouzlo. Ted se domnivam ze de spis o nedorumeni mezi ceskym prekladem hry "bozska sila" a prekladem WB, ktery nazval kouzlo "bozska moc"
Re: Svate symboly
Posted: 13:14 10. Jun 2009
by Glumišek
aster3 wrote:
z tohoto zakladu informaci sem usoudil ze se jedna o spesl kouzlo. Ted se domnivam ze de spis o nedorumeni mezi ceskym prekladem hry "bozska sila" a prekladem WB, ktery nazval kouzlo "bozska moc"
BINGO!!
Re: Svate symboly
Posted: 13:18 10. Jun 2009
by kucik
aster3 wrote:
z tohoto zakladu informaci sem usoudil ze se jedna o spesl kouzlo. Ted se domnivam ze de spis o nedorumeni mezi ceskym prekladem hry "bozska sila" a prekladem WB, ktery nazval kouzlo "bozska moc"
WB to nijak nepřekládají. Ten popisek se generuje z .tlk souboru. Pokud jsou ty překlady různé, tak je to chyba, ale my jsme překlady NWN nedělali.
Re: Svate symboly
Posted: 13:22 10. Jun 2009
by aster3
haha

ale ono to neni az taka sranda ze kuli tomuto nedorozumeni sem dal za dany predmet o 20k vic

De to nejak reklamovat ?
Re: Svate symboly
Posted: 13:51 10. Jun 2009
by photter
aster3 wrote:...De to nejak reklamovat ?
nejde

Re: Svate symboly
Posted: 14:15 10. Jun 2009
by Theogil I
Ale jó třeba jo, třba se najde potulný obchodník z pouště, který zrovinka tohle shání pro šejka Vohdana al Karafa.
Třeba potkáš DM a prodáš mu to i s přirážkou co víš.

Re: Svate symboly
Posted: 14:23 10. Jun 2009
by Krata
DM nekupuje, DM vytváří!

Re: Svate symboly
Posted: 14:33 10. Jun 2009
by Theogil I
Krata wrote:DM nekupuje, DM vytváří!

Heleho .... tvůj obchodní kontakt se právě ozval.