Postihy na povrchu
Posted: 21:55 10. Jun 2009
Když už tady někdo vytáh ty postihy, kobold nemá napsáno, že by měl mít blindess na světle a přesto ho dostane - chyba ve hře, nebo chyba v textu ?
Jinak, když si někdo připadal hrozná chudinka s postihama ( -4AC,AB ) tak ať si zkusí načasovat cestu na povrch, jen v noci a projít třeba nějakej dung, je fakt sranda pak buď vycházet se zpomalením a slepotou, případně čekat celej den na noc.
Jinak, když si někdo připadal hrozná chudinka s postihama ( -4AC,AB ) tak ať si zkusí načasovat cestu na povrch, jen v noci a projít třeba nějakej dung, je fakt sranda pak buď vycházet se zpomalením a slepotou, případně čekat celej den na noc.