Page 1 of 1

Postihy na povrchu

Posted: 21:55 10. Jun 2009
by Arsen
Když už tady někdo vytáh ty postihy, kobold nemá napsáno, že by měl mít blindess na světle a přesto ho dostane - chyba ve hře, nebo chyba v textu ?

Jinak, když si někdo připadal hrozná chudinka s postihama ( -4AC,AB ) tak ať si zkusí načasovat cestu na povrch, jen v noci a projít třeba nějakej dung, je fakt sranda pak buď vycházet se zpomalením a slepotou, případně čekat celej den na noc.

Re: Postihy na povrchu

Posted: 21:57 10. Jun 2009
by kucik
Vsechny rasy podtemna maji postih na svetle. Je to chyba v popisu.

Re: Postihy na povrchu

Posted: 16:34 11. Jun 2009
by zachy
Co jsem cetl na foru tak hlubinnej pulcik slepotu nema

Re: Postihy na povrchu

Posted: 11:34 15. Jun 2009
by Krata
kucik wrote:Vsechny rasy podtemna maji postih na svetle. Je to chyba v popisu.
Měl by mít i pulčík ne?

Re: Postihy na povrchu

Posted: 11:50 15. Jun 2009
by kucik
kucik wrote:Je to chyba v popisu.