Page 1 of 1
stejna jmena ve hre
Posted: 14:51 12. Jun 2009
by Salyr
mam dotaz dneska odpoledne sem se koukal na forko a malem me trefil infark videl sem online moji postavu Bram myslel sem ze je nekdo na mem ucte a hraje ale normalne sem se pripojil tak sem si vybral postavu Bram a sel do hry ve hre sme tim padem byli dve postavy se jmenem Bram.
jak je mozny ze muzeme mit oba stejny jmeno?snad to system hlida aby tam neyli stejny jmena ne?
prosim noveho Brama aby si zalozil novou postavu protoze ma postava Bram je 1 rok stara a nehodla si kvuli nekomu jinemu menit meno
Re: stejna jmena ve hre
Posted: 15:19 12. Jun 2009
by Lorelei
Salyr wrote:mam dotaz dneska odpoledne sem se koukal na forko a malem me trefil infark videl sem online moji postavu Bram myslel sem ze je nekdo na mem ucte a hraje ale normalne sem se pripojil tak sem si vybral postavu Bram a sel do hry ve hre sme tim padem byli dve postavy se jmenem Bram.
jak je mozny ze muzeme mit oba stejny jmeno?snad to system hlida aby tam neyli stejny jmena ne?
prosim noveho Brama aby si zalozil novou postavu protoze ma postava Bram je 1 rok stara a nehodla si kvuli nekomu jinemu menit meno
Zajímavá náhoda a to já to jméno vymyslel kombinací písmen co mě napadla .o)) Vecer si ji prehazim.
Re: stejna jmena ve hre
Posted: 15:23 12. Jun 2009
by Salyr
diky
i tak by me zajimalo jaktoze je mozne ze muzou byt ve hre online dva lidi se stejnym jmenem.
Re: stejna jmena ve hre
Posted: 17:15 12. Jun 2009
by Raziel
Moze byt aj 30 ludi s menom Bram naraz v hre. Nwn to neobmedzuje.
Si to mylis asi s tym ze v hre nemozu byt 2 rovnake accounty sucasne lognute.
Re: stejna jmena ve hre
Posted: 20:32 12. Jun 2009
by Daanri
Problemy by to robilo jedine ak by si mal dve postavy s rovnakym menom na jednom acc.
Re: stejna jmena ve hre
Posted: 07:49 13. Jun 2009
by Salyr
aha tak to sem netusil protoze mam pocit ze na eq nemuzou bejt dve stejny jmena ve hre.
Re: stejna jmena ve hre
Posted: 09:44 13. Jun 2009
by nomis_b
no stejne kdyby to nekdo udelal "schvalne", tak si tam da jen mezernik, a pocitac uz to nepozna. Takze nevidim duvod to tady nejak zbytecne zavadet.
Re: stejna jmena ve hre
Posted: 15:19 13. Jun 2009
by Dilvish
Možná raději nepoužívat tak jednoduchá jména, u kterých je vysoká pravděpodobnost, že nebudou jedinečná

Re: stejna jmena ve hre
Posted: 00:35 14. Jun 2009
by innfra
No nevim, ale většinou má postava jméno svoje a pak po otci/matce/místa nalezení...
Re: stejna jmena ve hre
Posted: 10:47 15. Jun 2009
by kucik
Jména samozřejmě stejná mít můžete. Pokud ti to jako hráči vadí, tak je normální slušně poprosit hráče nové postavy, aby se přejmenoval. Osobně v tom ale nevidim problém a můžou z toho i vznikat zajímavá nedorozumnění.

Re: stejna jmena ve hre
Posted: 11:58 15. Jun 2009
by Tretas
Ale je sranda když dotyčnému píšeš tell a otevřeš to přes seznam hráčů a dáš poslat zprávu. To se ta zpráva pošle oboum dvoum

Ale funguje to jen přes ten seznam hráčů.