Page 1 of 1

Vzhledy zbrojí

Posted: 16:58 15. Jun 2009
by zachy
Určitě se to stalo každýmu z vás, kdo si chtěl upravit zbroj v toolu a pak si ji dal do hry. Takže tedy:
Jak mám vybrat ty části zbroje tak, aby se zobrazily i na koni? Protože se mi stává, že mi na koni chybi paže a lejtka... A pak vypadam jako Rayman :D

Re: Vzhledy zbrojí

Posted: 19:08 15. Jun 2009
by Czech_Luthor
Mě třeba vše funguje v naprosté pohodě, nemáš bejt tlustej půl ork, pak by z tebe ty části nepadali :P

Re: Vzhledy zbrojí

Posted: 19:39 15. Jun 2009
by Daanri
Jedine si to asi odskusat nak v singli, inac neviem, ktore casti je vidno na konoch a ktore nie. Viac ti asi bohuzial neporadim. :?

Re: Vzhledy zbrojí

Posted: 20:20 15. Jun 2009
by zachy
Nooo takhle... právě že v Singlu mi to jde v pohodě což je divny

Re: Vzhledy zbrojí

Posted: 21:00 15. Jun 2009
by Raziel
Hmm hej? A mas stiahnuty novy WB modul thalie a v nom si tvoris tu zbroj a v nom nasadas na kona aby si overil ci to funguje? A nasadas na cep kona alebo na kona z patchu 1.69 ?

Re: Vzhledy zbrojí

Posted: 16:11 17. Jun 2009
by zachy
Mno je to strakatej ponik z Thalie kterej je ale OSLÍK :D