znovu batuzky
Posted: 00:58 16. Jun 2009
po batuzkareni jsem par dni sem nesel na server ted vidim ze se batuzky jeste resi
terka vari lahvicky lektvaru a tady je fotka jejiho invu potom co vyhodila co slo a co dodala 1 dodavku hraci takze si inv uvolnila jak to slo jenze spousta veci se zase nesklada na sebe kdyz se stahuji (treba klouby kostlivcu bodaci zuby pavouci vlakna) rozhazuji se po 1 a hned vypadavaji ven a stejne delaji i nove navareny lahvicky ze se nespoji s predeslou uvarenou
taky si vsimnite ze nema inv zaplacanej sipama jak kdyz je na vyprave a ze pro rp predmety ma 1 saty a 6 policek na jidlo a piti
navrhy ze mam zkusit trezor jestli uz funguje neberu nemam na to tolik penez abych zkousel
neberu ani ze toho nemam tolik tahat se podivejte co sebou vlastne mam
-vybaveni na vareni (kotel mozdir souprava) si sebou musim tahat porad kovar sebou kovadlinu nosit nemusi
-vareni lektvaru dela spoustu spotrebniho zbozi co se nechce skladat na sebe tak misto 2x1 policka mi treba zabiraji 4x2x1 jen u 1 druhu
-nektery suroviny se neskladaji zabiraji 3x nebo 4x vic mista
-kdyz jdu bojovat tak musim inv zacpat sipama protoze lucistnik
-ze mam nekterych surovin 140 kusu je dany tim ze se tam sam nedostanu a tak muzu vzit tu surovinu jen jednou za cas
po vyhozeni batuzku kde sem ty korinky mel zlepsuju vypravu tim ze porad neco drtim nebo varim aby to slo rovnat na sebe a porad klikam tam a zpatky a porad hledam mezi na pohled stejnejma flastickama ty ktery sem pro nekoho vyrobil
pro me nasilny donuceni vyhodit batuzek na korinky znamena ze je pro me hra nehratelna nebavi me porad musim preskladavat
jestli by nekdo s vice zlatama v batuzku vyzkousel trezor jeslti nekazi korinky byl bych moc rad
terka vari lahvicky lektvaru a tady je fotka jejiho invu potom co vyhodila co slo a co dodala 1 dodavku hraci takze si inv uvolnila jak to slo jenze spousta veci se zase nesklada na sebe kdyz se stahuji (treba klouby kostlivcu bodaci zuby pavouci vlakna) rozhazuji se po 1 a hned vypadavaji ven a stejne delaji i nove navareny lahvicky ze se nespoji s predeslou uvarenou
taky si vsimnite ze nema inv zaplacanej sipama jak kdyz je na vyprave a ze pro rp predmety ma 1 saty a 6 policek na jidlo a piti
navrhy ze mam zkusit trezor jestli uz funguje neberu nemam na to tolik penez abych zkousel
neberu ani ze toho nemam tolik tahat se podivejte co sebou vlastne mam
-vybaveni na vareni (kotel mozdir souprava) si sebou musim tahat porad kovar sebou kovadlinu nosit nemusi
-vareni lektvaru dela spoustu spotrebniho zbozi co se nechce skladat na sebe tak misto 2x1 policka mi treba zabiraji 4x2x1 jen u 1 druhu
-nektery suroviny se neskladaji zabiraji 3x nebo 4x vic mista
-kdyz jdu bojovat tak musim inv zacpat sipama protoze lucistnik
-ze mam nekterych surovin 140 kusu je dany tim ze se tam sam nedostanu a tak muzu vzit tu surovinu jen jednou za cas
po vyhozeni batuzku kde sem ty korinky mel zlepsuju vypravu tim ze porad neco drtim nebo varim aby to slo rovnat na sebe a porad klikam tam a zpatky a porad hledam mezi na pohled stejnejma flastickama ty ktery sem pro nekoho vyrobil
pro me nasilny donuceni vyhodit batuzek na korinky znamena ze je pro me hra nehratelna nebavi me porad musim preskladavat
jestli by nekdo s vice zlatama v batuzku vyzkousel trezor jeslti nekazi korinky byl bych moc rad