Page 1 of 7
Diskuze o Politice...
Posted: 17:59 16. Jun 2009
by Czech_Luthor
Cha, tak Daanri řekl jinde tak to máte jinde
Povidejte, jaká je vaše oblibená strana a váš největší favorit. (NoSPAM prosim)
Taky chci požádat aby - žádná sprostá slova, ponižování atd. kvůli názoru na politickou stranu jedinců děkuju.
Já začnu...
----------------------------------------------------------------
ODS - Občanská Demokratická Strana - Jan Zahradil
DS - Dělnická Strana - Tomáš Vandas
A co vy?

Re: Diskuze o Politice...
Posted: 18:17 16. Jun 2009
by Lord_Berserk
Jedine
Balbinova poeticka strana maj nejlepci skece, vlastni hospodu kde prodavaj chleba s maslem a nehazej po sobe vejce jak ty chuligani hovadsky
570 hlasu to byl letos uspech

Re: Diskuze o Politice...
Posted: 18:19 16. Jun 2009
by kucik
Docela mě děsí, že se už i na Thaliskym fóru má propírat politika.

Ikdyž přiznávám, že jsem si taky přisadil.
Nicméně svými pravicovými až extrémně pravicovými názory se netajím. Částečně jsem asi ovlivněn cikánskou kolonií, u které bydlím.
Re: Diskuze o Politice...
Posted: 18:57 16. Jun 2009
by Miky
Czech_Luthor: Ty jsi podnikatel? Proč ODS?
Hlas zatím dávám Balbínovo poetické straně, na podzim jestě uvidím, ale asi se rozumnější alternativa nevyskytne.
Re: Diskuze o Politice...
Posted: 19:08 16. Jun 2009
by Pajule
MUHAHAHA nemůžu volit , nic nechci sem pro stranu sedláků

která neexistuje takže kšlat na ně sou to drowové

Re: Diskuze o Politice...
Posted: 19:10 16. Jun 2009
by Tretas
Pajule wrote:MUHAHAHA nemůžu volit , nic nechci sem pro stranu sedláků

která neexistuje takže kšlat na ně sou to drowové

Sme na tom stejně, takže strana sedláků!!!

Re: Diskuze o Politice...
Posted: 19:12 16. Jun 2009
by G14
uf chlapi v hospode rvou furt neco o komunistech a ODS atd.
mno ja se fakt nevyznam,vsechno stejna pakaz...
treba kamos rekl,ze se mu libi ty cerveny tresniky,ale nevedel ktera strana je ma ve znaku...trochu se divil kdyz mu malem prilitl pullitr na hlave
budu na tom stejne...sdrzuju se hlasovani ale kdybych si musela vybrat,tak urcite to
NEbude (ano,to slovo tu damy a panove opravdu zazni) Paroubek *znechucene*
//btw-ted jen doufam,ze je tu mezi vami nejaky pravnik,ktery me popripadne dostane z obzalovani k me osobe,za vyjadreni se k politice

Re: Diskuze o Politice...
Posted: 19:45 16. Jun 2009
by Marvin
Czech_Luthor wrote:
DS - Dělnická Strana - Tomáš Vandas
Tak to by som do teba, podla fotky, nepovedal ...
Ked uz metalisti volia neonacistov, doba je ozaj zla...
Re: Diskuze o Politice...
Posted: 19:58 16. Jun 2009
by Neithan1
Ja som teda na volbach nebol a kedze sa do europskeho parlamentu moze prihlasit kazdy ***** tak toho ani nelutujem.
O ciganoch tiez nemam najlepsiu mienku, ale aby som koli tomu volil partu nackov

Re: Diskuze o Politice...
Posted: 20:05 16. Jun 2009
by Gorrgorroth
Re: Diskuze o Politice...
Posted: 20:08 16. Jun 2009
by Tretas
Jsi na foru Thalie pamatuj na to

Re: Diskuze o Politice...
Posted: 20:14 16. Jun 2009
by Pajule
stejně sou všechnystrany k ničëmu

Re: Diskuze o Politice...
Posted: 20:27 16. Jun 2009
by Neithan1
takze decka sa uz vyjadrili..
Re: Diskuze o Politice...
Posted: 21:16 16. Jun 2009
by Czech_Luthor
S DS souhlasim v jediný věci... To že jsou tam náckové a podobná pakáž, mě nezajímá. Nejsem neonacista ani nic podobného. Vadí mi cikáni a to pořádně, zvlášt proto, že muj otec, který tvrdě dřel, stejně jako muj bratr aby se dostali ke slušnému platu aby uživil naší rodinu a byly jsme v pohodě... Tak že musí platit daně, ze kterejch dou peníze do lidí (řikám LIDÍ, tudíž jak cikánů, tak bílejch, žlutejch, atd.), kteří sou blbý jak mezci, nemaj žádný vzdělání, protože nato kašlali (nemluvim o lidech kterým se toho bohužel nedostalo).
Stejně jako Paroubek, chce zvednout daně lidem který makaj a vydělávaj velký prachy a dát nižší těm co vydělávaj mín. Člověk dostává tolik, na kolik je schopný. Zase, nemluvim o lidech co neměli tu možnost se vzdělávat nebo nejsou natolik schopní, stejně jako to nehážu všechno na cikány. Tak...
A nejsem neonacista

Re: Diskuze o Politice...
Posted: 21:47 16. Jun 2009
by kucik
Clovek nemusi byt nutne neonacista. Je to proste jen prirozena reakce lidi na rostouci problem takzvanych ,,neprizpusobivych" a jejich masivni pozitivni diskriminaci.
Lidem se zkratka nelibi, ze musi platit za nekoho, z koho maji na ulicich strach. Malokdo ma asi radost z toho, ze prestoze tezce pracuje, musi vyzit ze stejnych penez jako druhy, ktery pracovat nechce.
Je samozrejme nesmysl, aby politicke smery urcovala extremisticka strana (at uz pravicova nebo levicova). Pokud je ovsem ve spolecnosti podobna nerovnovaha, lidi prirozene zacnou stale vice vyhledavat opacnou krajnost. To je jednoducha davova psychologie.