Nejhorší qest ze všech světů NWN
Posted: 21:51 16. Jun 2009
Mnozí se diví proč mám po dvou letech na serveru postavou tak malo zkušenou.
Ano hrál jsem tady dá se říci hned po wipe ale musel jsem hru přerušit a
jednou dokonce teměř na půl roku. Toto se opět zřejmě znovu stane nyní a aby jste se mne neptali po jednom
tak to objasním.
Ale pěkně od začátku zde http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 105&t=3073 jsem velmi lehce
kritizoval spolky a snažil jsem se o nějakou perspektivu , řešení. Protože jsem napsal o spolcích to
co jsem napsal (a ukazalo se že jsem měl pravdu) snažil jsem se ve spolku "Bratrstvo lesní moudrosti"
být více aktivní jak dosud. Kontaktoval jsem jednotlivé členy , nějak se jim snažil pomoci atd . MarVin
sám mi napsal že se moc neučastním, a tak když vyhlásil
spolkový qUest na 15.6 od 19:00 hod , tak jsem napsal že ano i když mi to moc nepasovalo , ale jen do 22:00 jsem napsal(je to na našem foru).
Sám MarVin věděl z minula že pracuji a velmi brzo vstávám. proto jsem byl ve 22:00 krajně nasraný ! ! !
- Teď ale trochu odbočím. Většina z Vás , hráčů ví že dělám craft a craftmeni vzláště zaměření na dex
jsou stale pretíženi. Strčit něco do persistentní truhlY je odvaha hodná samurajů, nestěžuji si ale a vždy se snažím najít řešení
. Pronajmu si mulu naložím jí a nechám jí stát ale musím se vrátit do restartu nebo mi to zmizí, je to sice těžké tak to dělat ale co nadělám.
- Tak jsem to s tou mulou musel udělat i ten den kdy se šlo na qUest 15.6. QUest šel zpočátku celkem dobře,
u domělého cíle některé z nás žačal tlačit čas. jeden z kolegů v partě se ozval nahlas // jak to bude ještě dlouho trvat?
Domníval jsem se že se konec rychle blíží, ale neblížil. QUest se totálně podělal u krále kde žádný z nás hráčů
a tak jsem to viděl já , že nikdo nevěděl co hrát . Všichni jsme mysleli že král si vezme dodávku a neco nám řekne a my půjdeme
ale to se nestalo, tam to MarVin všechno podělal a já jsem se samozřejmě totálně nasral.
Přez moje upozornění , že mám na mule v Ivory kompletní kovy a kůže ke craftu, za hodně peněz, jsem skončil uvězněný .
Samozřejmě že vztek na jednoho žáka střední školy který si zřejmě neumí práci ani představit a to ani
ve svých nejhorších snech, že rostl neuměrně. Žáček strední školy si to pošlape do školičky na 8 hodin ráno
se svačinkou od maminky a tam to prospí na lavici.
Samozřejmě že hráči budou za qUest děkovat, vždyt za nej dostanou expi a zlatky, bodejt by nadávali.
odpovězte si na otazky :
1 - bylo na našem foru že mohu max do 22:00 - ano
2 - napsala jedna postava // kdy už bude konec? - ano
3 - drazí spolubojovníci věděli jste co se vůbec u toho krále děje, nebo jste z toho byli mimo jako já?
Zavěrem : - Stěžuji si na DM MarVina že mne záměrně připravil o material na craft v hodnotě min 100 000 který jsem sháněl
min 7-9 dnů. a to ne IC dnů ale mých 7-9 dnů z mého realneho života.
- stěžuji si na MarVina , že se naprosto nevěnuje spolku a tím silně potvrzuje co jsem o spolcích napsal již dříve.
Vůbec neví co dělají hráči spolku mezi qUesty - jestli se sbližují snaží mezi sebou komunikovat, cítí sounáležitost a spolek se zredukoval jen na příděl expů a zlata - pak to dopadne tak jak to dopadlo.
- Nejhorší na všem je že z rozhovoru s níM.
Sám mám pocit že je totálně zblblej z PC a upřednostnuje IC a RP hru nad reálným světem.
*** Kdysi jsme razili heslo "Reálný svět má vždy přednost" ***
Chtěl bych se omluvit ostatním DMkám pokud jsem se jich nějak dotknul, což by mne mrzelo, To samé platí i pro ostatní spolky
nepaušalizuji nevím jak to je jinde a i jim se omlouvám pokud se jich toto dotklo.
Thalie je krásný server a craft je na ní super to platí stále ale na Sicílii mají pověst:
" když Bůh stvořil Sicílii a podíval se na svůj výtvor tak krásný a dokonalý naznal že taková dokonalost pro svět není a
rozhodl se na Sicílii umístit siciliány"
(nejtkorp inc.)
Ano hrál jsem tady dá se říci hned po wipe ale musel jsem hru přerušit a
jednou dokonce teměř na půl roku. Toto se opět zřejmě znovu stane nyní a aby jste se mne neptali po jednom
tak to objasním.
Ale pěkně od začátku zde http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 105&t=3073 jsem velmi lehce
kritizoval spolky a snažil jsem se o nějakou perspektivu , řešení. Protože jsem napsal o spolcích to
co jsem napsal (a ukazalo se že jsem měl pravdu) snažil jsem se ve spolku "Bratrstvo lesní moudrosti"
být více aktivní jak dosud. Kontaktoval jsem jednotlivé členy , nějak se jim snažil pomoci atd . MarVin
sám mi napsal že se moc neučastním, a tak když vyhlásil
spolkový qUest na 15.6 od 19:00 hod , tak jsem napsal že ano i když mi to moc nepasovalo , ale jen do 22:00 jsem napsal(je to na našem foru).
Sám MarVin věděl z minula že pracuji a velmi brzo vstávám. proto jsem byl ve 22:00 krajně nasraný ! ! !
- Teď ale trochu odbočím. Většina z Vás , hráčů ví že dělám craft a craftmeni vzláště zaměření na dex
jsou stale pretíženi. Strčit něco do persistentní truhlY je odvaha hodná samurajů, nestěžuji si ale a vždy se snažím najít řešení
. Pronajmu si mulu naložím jí a nechám jí stát ale musím se vrátit do restartu nebo mi to zmizí, je to sice těžké tak to dělat ale co nadělám.
- Tak jsem to s tou mulou musel udělat i ten den kdy se šlo na qUest 15.6. QUest šel zpočátku celkem dobře,
u domělého cíle některé z nás žačal tlačit čas. jeden z kolegů v partě se ozval nahlas // jak to bude ještě dlouho trvat?
Domníval jsem se že se konec rychle blíží, ale neblížil. QUest se totálně podělal u krále kde žádný z nás hráčů
a tak jsem to viděl já , že nikdo nevěděl co hrát . Všichni jsme mysleli že král si vezme dodávku a neco nám řekne a my půjdeme
ale to se nestalo, tam to MarVin všechno podělal a já jsem se samozřejmě totálně nasral.
Přez moje upozornění , že mám na mule v Ivory kompletní kovy a kůže ke craftu, za hodně peněz, jsem skončil uvězněný .
Samozřejmě že vztek na jednoho žáka střední školy který si zřejmě neumí práci ani představit a to ani
ve svých nejhorších snech, že rostl neuměrně. Žáček strední školy si to pošlape do školičky na 8 hodin ráno
se svačinkou od maminky a tam to prospí na lavici.
Samozřejmě že hráči budou za qUest děkovat, vždyt za nej dostanou expi a zlatky, bodejt by nadávali.
odpovězte si na otazky :
1 - bylo na našem foru že mohu max do 22:00 - ano
2 - napsala jedna postava // kdy už bude konec? - ano
3 - drazí spolubojovníci věděli jste co se vůbec u toho krále děje, nebo jste z toho byli mimo jako já?
Zavěrem : - Stěžuji si na DM MarVina že mne záměrně připravil o material na craft v hodnotě min 100 000 který jsem sháněl
min 7-9 dnů. a to ne IC dnů ale mých 7-9 dnů z mého realneho života.
- stěžuji si na MarVina , že se naprosto nevěnuje spolku a tím silně potvrzuje co jsem o spolcích napsal již dříve.
Vůbec neví co dělají hráči spolku mezi qUesty - jestli se sbližují snaží mezi sebou komunikovat, cítí sounáležitost a spolek se zredukoval jen na příděl expů a zlata - pak to dopadne tak jak to dopadlo.
- Nejhorší na všem je že z rozhovoru s níM.
Sám mám pocit že je totálně zblblej z PC a upřednostnuje IC a RP hru nad reálným světem.
*** Kdysi jsme razili heslo "Reálný svět má vždy přednost" ***
Chtěl bych se omluvit ostatním DMkám pokud jsem se jich nějak dotknul, což by mne mrzelo, To samé platí i pro ostatní spolky
nepaušalizuji nevím jak to je jinde a i jim se omlouvám pokud se jich toto dotklo.
Thalie je krásný server a craft je na ní super to platí stále ale na Sicílii mají pověst:
" když Bůh stvořil Sicílii a podíval se na svůj výtvor tak krásný a dokonalý naznal že taková dokonalost pro svět není a
rozhodl se na Sicílii umístit siciliány"
(nejtkorp inc.)