Page 1 of 1
epicke brneni
Posted: 22:11 17. Jun 2009
by G14
radeji se zeptam,dnes jsem si dala epicke kouzlo -epicke brneni
zarazilo me,ze ho muzu kouzlit pokazde kdyz se ma postava vyspi
obnovi se spankem
nevim jestli by se nemelo obnovovat pouze meditaci...nechci toho zneuzivat pokud je to chyba,proto se ptam.
postava: Isabell
acc: G14
dekuji za odpoved

Re: epicke brneni
Posted: 22:18 17. Jun 2009
by nomis_b
no, muj osobni nazor je, ze kdyz se vyspis, tak se ti NEKTERA kouzal doplni, nektera ne. Je to na nahode. Neprijde mi v tom nejaky vyssi princip. Mozna ze si to zapamatuje, co si mela zapamatovane, pred posledni meditaci? Nevim proste se to nekdy doplni nekdy ne. Ale mozna prave u tohohle kouzla dojde k doplneni vzdy. Zkus to jeste parkrat vyzkouset.
Re: epicke brneni
Posted: 22:20 17. Jun 2009
by Miky
Není to kouzlo v pravém slova smyslu, je to feat a ty spánek (i meditace) obnovuje.
Re: epicke brneni
Posted: 22:39 17. Jun 2009
by Prometheus
jj kuzla sa spankom neobnovia ale niektore povolania ziskavaju casom aj kuzla ako napr. vrah alebo cierny strazca.Tie sa spankom obnovia pretoze nejde o kuzla v pravom slova zmysle ale o vlastnost postavy.Tak je to aj s epickymi kuzlami.
Re: epicke brneni
Posted: 03:09 01. Feb 2010
by G14
a jsem opet u tohoto kouzla
vcera jsem zjistila,ze u me postavy Isabell z niceho nic pridava toto kouzlo pouze +15 oc
dle popisku kouzla a do ted fungujiciho jiz nekolik mesicu pricitani oc po zakouzleni na mou postavu,mi pridavalo +20 k oc
nepomohl relog,nepomohl restart,i kdyz sundam veskere veci v invu z postavy,porad mi pricte jen +15 oc
tedy se chci optat zda doslo ke zmenam tohoto epickeho featu-kouzelne brneni (+20 oc) nebo jen je chybka u moji postavy?
dekuji za nazory i vysvetleni
acc:G14
postava: Isabell
Re: epicke brneni
Posted: 07:15 01. Feb 2010
by -RoF-
Sis koupila nějakou novou věc ne?
To kouzlo dává +20OC, ale ono je to rozdělené na +5 OC (odrážení) +5OC (bonus za zbroj) +5 OC (přirozené) +5OC (uhýbání)
Jedinné které se sčítá je uhýbání, to znamená že pokud si koupíš například robu která dává +5OC (a roba má OC za zbroj) tak se ti pak po seslání kouzla přičte jen +15, protože +5 máš už z roby.
Takže tak
Více.
http://nwn.wikia.com/wiki/Epic_mage_armor
Re: epicke brneni
Posted: 08:39 01. Feb 2010
by G14
to neni tim.....
i kdyz ma postava na sobe nic nema tak ji to pricte jen +15 oc
o tomhle vim,tim to neni
ke vsemu do oc bych si prave nic nekoupila,vim ze to nepricita pak tohle kouzlo....proste je chybka jinde
Re: epicke brneni
Posted: 08:43 01. Feb 2010
by Glumišek
G14 wrote:to neni tim.....
i kdyz ma postava na sobe nic nema tak ji to pricte jen +15 oc
o tomhle vim,tim to neni
ke vsemu do oc bych si prave nic nekoupila,vim ze to nepricita pak tohle kouzlo....proste je chybka jinde
A nemáš třeba dex. postavu s akrobacií a nepodařilo se to nasbírat +20 OČ v modifikátoru dodge (uhýbání)? Pokud to není ani tímto, pak je opravdu zrada v tom kouzle.
Re: epicke brneni
Posted: 08:55 01. Feb 2010
by -RoF-
Hmmm tak to je zajimavé, ale napadlo mě ještě tohle, nepoužila si předtím kouzla z 1. kruhu kouzel? Štít (+4OC) a ještě je tam jedno podobné kouzlo (+1 OC ke 4 ruzným věcem).
Glumišek wrote:
A nemáš třeba dex. postavu s akrobacií a nepodařilo se to nasbírat +20 OČ v modifikátoru dodge (uhýbání)? Pokud to není ani tímto, pak je opravdu zrada v tom kouzle.
Jo taky možnost, ale nevím no to by musela mít akrobacii, boty na úhýbání a dát si božský štít (jestli ho má to nevím), popřípadě písnička.
Re: epicke brneni
Posted: 09:02 01. Feb 2010
by Glumišek
-RoF- wrote:
Glumišek wrote:
A nemáš třeba dex. postavu s akrobacií a nepodařilo se to nasbírat +20 OČ v modifikátoru dodge (uhýbání)? Pokud to není ani tímto, pak je opravdu zrada v tom kouzle.
Jo taky možnost, ale nevím no to by musela mít akrobacii, boty na úhýbání a dát si božský štít (jestli ho má to nevím), popřípadě písnička.
To jo, jen jsem chtěl ukázet na další možnost byť nepravděpodobnou.
Re: epicke brneni
Posted: 09:03 01. Feb 2010
by G14
mam zaklinacku takze oc rozhodne namaxovany nemam.....mam tam rezervy dost,melo by to pricist na tuty
ne zadne jine kouzlo sem nekouzlila k tomu.....
vemu svou postavu,sundam ji vsechny veci z craftu i z obchodu,mam ji ocistenou od kouzel,zameditovanou a stejne mi to nepricte +20 oc jak ma

Re: epicke brneni
Posted: 09:06 01. Feb 2010
by Glumišek
G14 wrote:mam zaklinacku takze oc rozhodne namaxovany nemam.....mam tam rezervy dost,melo by to pricist na tuty
ne zadne jine kouzlo sem nekouzlila k tomu.....
vemu svou postavu,sundam ji vsechny veci z craftu i z obchodu,mam ji ocistenou od kouzel,zameditovanou a stejne mi to nepricte +20 oc jak ma

To je blbé, s tím tedy může pomoci jen někdo z WB, takže Kucik .... jujda už vidím jakou z toho má radost.

Re: epicke brneni
Posted: 03:10 03. Feb 2010
by G14
neni tu jeste nekdo kdo ma toto epicke kouzlo a blbne mu to?

Re: epicke brneni
Posted: 16:08 03. Feb 2010
by G14
heureeeeeka,tak je to zas v poradku
asi naky divny bug ci co
