Page 1 of 1
slepota
Posted: 22:30 18. Jun 2009
by zachy
Dneska se mi s Grombem stavalo, ze z niceho nic oslepl. Ale jen na sekundu a to se mi stalo asi 10x za sebou.. Co to?
Re: slepota
Posted: 22:34 18. Jun 2009
by kucik
Nemackal jsi treba spani (R)?
Re: slepota
Posted: 22:36 18. Jun 2009
by zachy
Těžko... navic jsem nebyl v hostinci ani u ohniste a jinde postava oči "nezavira"
Re: slepota
Posted: 23:25 18. Jun 2009
by ravangorn
Taky se mi to stalo. Zničeho nic... ale jen jednou, pak sem se odpojil. Po restartu bylo vše ok.
Re: slepota
Posted: 07:44 19. Jun 2009
by tao kan
to je nový RP prvek: "mrkání"

Re: slepota
Posted: 19:34 19. Jun 2009
by ravangorn
tao kan wrote:to je nový RP prvek: "mrkání"

Ale jo bylo to tak na dvě tři sekundy, takový menší přivření očí

Re: slepota
Posted: 20:14 19. Jun 2009
by Tretas