Page 1 of 2

Skrývání

Posted: 11:34 20. Jun 2009
by Tretas
Zdarec, dneska se mi stala taková divná věc. Nevím jestli je to chyba, ale přijde mi to divné.
Dal jsem si mod utajení mám skrývání 38 a tichý pohyb 30 a přitom mě viděla postava, která má všímavost -6 a naslouchání -4. Není to divné?

Re: Skrývání

Posted: 12:14 20. Jun 2009
by George
Tretas wrote:Zdarec, dneska se mi stala taková divná věc. Nevím jestli je to chyba, ale přijde mi to divné.
Dal jsem si mod utajení mám skrývání 38 a tichý pohyb 30 a přitom mě viděla postava, která má všímavost -6 a naslouchání -4. Není to divné?
Nemohla hodit dvacku=automatický úspěch?

Re: Skrývání

Posted: 12:42 20. Jun 2009
by Tretas
Určitě ne, byl to bojovník na 6 lvl.

Re: Skrývání

Posted: 13:30 20. Jun 2009
by Neithan1
Skryl si sa v jeho dohlade ?

Re: Skrývání

Posted: 14:55 20. Jun 2009
by Tretas
Nene, bylo to tak že jsem byl skrytý a šel jsem za ním, dlouhou dobu mě neviděl a za chvíli (v té stejné oblasti) mě najednou viděl.

Re: Skrývání

Posted: 17:42 20. Jun 2009
by Czech_Luthor
Na všímavost se háže každé kolo, je tu možnost tedy že hodil 20 a viděl tě automaticky.

Re: Skrývání

Posted: 17:47 20. Jun 2009
by Prometheus
:shock: :shock: :shock:
Aj v tomto pripade plati automaticky uspech ked hodis 20?
To som nevedel.

Re: Skrývání

Posted: 18:29 20. Jun 2009
by Czech_Luthor
Já myslim že jo... a nebo je tu taky možnost že když je postava v klidu háže 20furt bez toho že by to byl automat... a v boji zase 1-20

Tudíž v klidu třeba 20+(-6) = 14 Neuspěch

v boji třeba 16+(-6) = 10 Maximum Error... error...error...error... error...error...error... error...error...error... error...error...error... error...error...error... error...error...error... error...error...error... error...error...error... error...error...error... error...error...error...

Re: Skrývání

Posted: 18:35 20. Jun 2009
by Prometheus
:? To je asi blbost.
Alebo nie?

Re: Skrývání

Posted: 19:59 20. Jun 2009
by Tretas
No jestli je to tak jak říkáš, tak to je dobrá kravina, poloslepá postava aby viděla profesionála ve skrývání :|

Co na to říkáš ty kuciku, nebo někdo takový?

Re: Skrývání

Posted: 20:03 20. Jun 2009
by Dilvish
Podle nwnwiki se opravdu háže každé kolo na všímavost a naslouchání, jak je to s tou dvacítkou, to jsem tam ale nenašel.

Re: Skrývání

Posted: 20:21 20. Jun 2009
by Prometheus
No to ze sa hod opakuje kazde kolo to viem a u elfov sa hod myslim opakuje stale.
Ale ta dvacka ma dostala.Ja som sa doteraz pohyboval v hide uplne bez problemov a bez obav ze ma niekto spozoruje ked to necakam.

Re: Skrývání

Posted: 22:59 20. Jun 2009
by Czech_Luthor
20 to má, ale bez automat uspěchu

Re: Skrývání

Posted: 23:54 20. Jun 2009
by DenGrasse
Některé lokace mohou mít na Hide a Move Silently postih. Krom toho, když postava stojí a nehýbe se, získává +5 na Listen. Taky existujou kouzla, který dávaj Listen +20. No a pak už stačí ta 20 na kostce ... :mrgreen:

Re: Skrývání

Posted: 08:01 21. Jun 2009
by MaSo
Když už se ten topic menuje skryvani...tak se zrovna zeptam...o tom jak odhalit skryvani už vim všechno... :mrgreen: ale zajimalo by mě jak přesně je to se skryvanim...co všechno ho ovlivňuje...kdyby se našla nějaka dobra duše a informovala mě o tom tak trochu podrobnějc :)