Page 1 of 2
Skrývání
Posted: 11:34 20. Jun 2009
by Tretas
Zdarec, dneska se mi stala taková divná věc. Nevím jestli je to chyba, ale přijde mi to divné.
Dal jsem si mod utajení mám skrývání 38 a tichý pohyb 30 a přitom mě viděla postava, která má všímavost -6 a naslouchání -4. Není to divné?
Re: Skrývání
Posted: 12:14 20. Jun 2009
by George
Tretas wrote:Zdarec, dneska se mi stala taková divná věc. Nevím jestli je to chyba, ale přijde mi to divné.
Dal jsem si mod utajení mám skrývání 38 a tichý pohyb 30 a přitom mě viděla postava, která má všímavost -6 a naslouchání -4. Není to divné?
Nemohla hodit dvacku=automatický úspěch?
Re: Skrývání
Posted: 12:42 20. Jun 2009
by Tretas
Určitě ne, byl to bojovník na 6 lvl.
Re: Skrývání
Posted: 13:30 20. Jun 2009
by Neithan1
Skryl si sa v jeho dohlade ?
Re: Skrývání
Posted: 14:55 20. Jun 2009
by Tretas
Nene, bylo to tak že jsem byl skrytý a šel jsem za ním, dlouhou dobu mě neviděl a za chvíli (v té stejné oblasti) mě najednou viděl.
Re: Skrývání
Posted: 17:42 20. Jun 2009
by Czech_Luthor
Na všímavost se háže každé kolo, je tu možnost tedy že hodil 20 a viděl tě automaticky.
Re: Skrývání
Posted: 17:47 20. Jun 2009
by Prometheus
Aj v tomto pripade plati automaticky uspech ked hodis 20?
To som nevedel.
Re: Skrývání
Posted: 18:29 20. Jun 2009
by Czech_Luthor
Já myslim že jo... a nebo je tu taky možnost že když je postava v klidu háže 20furt bez toho že by to byl automat... a v boji zase 1-20
Tudíž v klidu třeba 20+(-6) = 14 Neuspěch
v boji třeba 16+(-6) = 10 Maximum Error... error...error...error... error...error...error... error...error...error... error...error...error... error...error...error... error...error...error... error...error...error... error...error...error... error...error...error... error...error...error...
Re: Skrývání
Posted: 18:35 20. Jun 2009
by Prometheus

To je asi blbost.
Alebo nie?
Re: Skrývání
Posted: 19:59 20. Jun 2009
by Tretas
No jestli je to tak jak říkáš, tak to je dobrá kravina, poloslepá postava aby viděla profesionála ve skrývání
Co na to říkáš ty kuciku, nebo někdo takový?
Re: Skrývání
Posted: 20:03 20. Jun 2009
by Dilvish
Podle nwnwiki se opravdu háže každé kolo na všímavost a naslouchání, jak je to s tou dvacítkou, to jsem tam ale nenašel.
Re: Skrývání
Posted: 20:21 20. Jun 2009
by Prometheus
No to ze sa hod opakuje kazde kolo to viem a u elfov sa hod myslim opakuje stale.
Ale ta dvacka ma dostala.Ja som sa doteraz pohyboval v hide uplne bez problemov a bez obav ze ma niekto spozoruje ked to necakam.
Re: Skrývání
Posted: 22:59 20. Jun 2009
by Czech_Luthor
20 to má, ale bez automat uspěchu
Re: Skrývání
Posted: 23:54 20. Jun 2009
by DenGrasse
Některé lokace mohou mít na Hide a Move Silently postih. Krom toho, když postava stojí a nehýbe se, získává +5 na Listen. Taky existujou kouzla, který dávaj Listen +20. No a pak už stačí ta 20 na kostce ...

Re: Skrývání
Posted: 08:01 21. Jun 2009
by MaSo
Když už se ten topic menuje skryvani...tak se zrovna zeptam...o tom jak odhalit skryvani už vim všechno...

ale zajimalo by mě jak přesně je to se skryvanim...co všechno ho ovlivňuje...kdyby se našla nějaka dobra duše a informovala mě o tom tak trochu podrobnějc
