Page 1 of 2

Epic craft??

Posted: 10:30 25. Jun 2009
by Grunt
Chtěl bych se zeptat, zda se plánuje craft pro levely 20+? Docela by se mi líbilo vyrábět ty věci rychleji a když vidím že dostávám 0xp...
Jen se ptám, nerad bych tady viděl nějaké připomínky ke zvráceným craftérům..

Re: Epic craft??

Posted: 10:32 25. Jun 2009
by kucik
Pokud vím, tak rozhodně neplánuje.

Re: Epic craft??

Posted: 10:48 25. Jun 2009
by Grunt
oki díky :) to jsem chtěl vědět

Re: Epic craft??

Posted: 12:40 25. Jun 2009
by kucik
Asi by šlo uvažovat o nějakejch naprosto jedinečnejch výrobcích (např. boty z dračí kůže) ale za sebe bych neuvažovĺ o ḱracování výrobních časů.

Re: Epic craft??

Posted: 12:55 25. Jun 2009
by Grunt
Tak jestli se zavedou boty z dračí kůže, tak mi nevadí dlouhá doba výroby :)

Re: Epic craft??

Posted: 19:25 25. Jun 2009
by nomis_b
uvazoval sem o crafterskych artefaktech. tedy v bedne najdes papir s navodem(napr, kuze draka + mistrovske rukavice s nefritem + prsten obri sily...) a kdyz mas treba lvl 18+ , tak to muzes udelat (pokud sezenes suroviny), ale bohuzel muj toolset se mnou uz neni kamarad. Pokud (dokud?) nebudu mit novy pocitac (driv nez pul roku asi ne), tak to asi nebude. takze takhle vyhledove..

Jinak doba vyroby se zkracovat NEBUDE. rusilo by to celkovou ekonomiku servru. (tedy klesala by cena tech nejlepsich vyrobku + by se na nich rychle vydelavalo => postavy by je mohly rozdavat......)

Re: Epic craft??

Posted: 19:36 25. Jun 2009
by aster3
Jeden z dalsich velice "rozumnych" napadu :D sry za OT

Re: Epic craft??

Posted: 19:42 25. Jun 2009
by Phantorris
Prosimtě nech už ten craft napokoji, proste to tak je tak se s tim smiř :wink:

Re: Epic craft??

Posted: 19:57 25. Jun 2009
by nomis_b
Phantorris wrote:Prosimtě nech už ten craft napokoji, proste to tak je tak se s tim smiř :wink:
me prislo, ze aster 3 rika pozitivne, ze by se zde mohli artefakty vyskytnout. Pokud to myslel tak, ze by bylo rozumne zkratit dombu vyroby, tak sem to pak asi nepochopil ja. Tak tedy nevim, kdo ma pravdu :wink:

Re: Epic craft??

Posted: 20:03 25. Jun 2009
by Phantorris
No já to pochopil tak, že to bylo na to pridáni epic craftu, jak si to popisoval ty a pozitivní to nebylo, protoze slovo ruzmných bylo v uvozovkách. Pokud jsem to ale spatně pochopil, tak se uprímně omlovam, ze sem na to reagoval :!:

Re: Epic craft??

Posted: 20:23 25. Jun 2009
by Grunt
Huh, nechápu proč tu píše tolik lidi. Já se normálně zeptal. Dostal sem normální odpověď a tím to hasne.

Re: Epic craft??

Posted: 23:12 25. Jun 2009
by aster3
nomis_b wrote:uvazoval sem o crafterskych artefaktech.
Ja spis uvazuju, proc se thalie neprejmenuje z RP modulu na craft modul :arrow:

Re: Epic craft??

Posted: 05:42 26. Jun 2009
by jachyra
tí, čo stále rýpete do crafterov, dajte si láskavo pohov ... skúste vôbec nakuknúť do dielní, koľko tam je pravidelných crafterov, na prstoch jednej ruky by som ich nenapočítala. Som zvedavá, čo budete hovoriť, keď budete na epickom lvl a zrazu zistíte, že vám nik nemôže vyrobiť top vec, bo žiadna taká postava v hre pomaly už ani nie je.

to Nomis - podľa mňa je to s tým artefaktom vynikajúci nápad, ja bych možno len dodala, že by sa recepty mohli dávať aj ako odmena pri Q - lebo inak by sa tým podporilo len lootenie ;))

Re: Epic craft??

Posted: 06:00 26. Jun 2009
by Grunt
aster3 wrote: Ja spis uvazuju, proc se thalie neprejmenuje z RP modulu na craft modul :arrow:
To já uvažuji nad účelem tohoto výkřiku.
Něco se tu řešilo, par lidi tu má konstruktivni připomínky, dotazy či členové týmu odpovědi. Nespamuj to tady, dík.

Re: Epic craft??

Posted: 07:15 26. Jun 2009
by černý vlk
Grunt wrote:Huh, nechápu proč tu píše tolik lidi. Já se normálně zeptal. Dostal sem normální odpověď a tím to hasne.
:D tímhle si děláš srandu, že? na foru někteří lidé neberou fakt, že se normálně, bezelstně zeptáš, musí si alespoň jedovatě otřít pěnu svého komplexu do tvého trika :D (viď asterku?)


k věci: klidně ať se top výrobky dělají půl dne, to mi dává smysl, ale ty horší výrobky by se mohly o krapet snížit :roll:

možná by šlo zvýšit potřebný lvl těch +5 výrobků nad 25. lvl, aby to opravdu bylo epické (ne 21. 22..), na druhou stranu zase snížit lvl těch výrobků, které mají poloviční bonusy, protože se třeba od těch nejlepších liší o 2-3 lvly a to mi přijde vzhledem k jejich hodnotám moc "blízko"