Page 1 of 1

Casove EXP

Posted: 14:53 25. Jun 2009
by ripatko
Zdravim, nevim, jestli je to chyba ci záměr, ale hraji cca 2 hodky s postavou Borrys Pajslik/account : ripatko...a za celou tu dobu mi nepribyl ani jeden casovy EXP, at uz jsem lovil, craftil, ci spal......

diky

Re: Casove EXP

Posted: 14:55 25. Jun 2009
by Phantorris
relog taky nepomoh?

Re: Casove EXP

Posted: 14:58 25. Jun 2009
by ripatko
ee, ani restart servru ve 14:00

Re: Casove EXP

Posted: 15:13 25. Jun 2009
by Phantorris
Tak to asi bude nějaká chybka u tvojí postavy, protože ted jsem to zkoušel u Adelatha a tomu jdou časový expy v pořádku.

Re: Casove EXP

Posted: 15:21 25. Jun 2009
by kucik
Divný. Zrovna mě nenapadá, v čem by mohla bejt chyba. Nemáš postavu v nějakym divnym stavu? Nebojovals třeba pořád?

Re: Casove EXP

Posted: 15:29 25. Jun 2009
by ripatko
Tak a je to, prosel jsem se po Cheelu a uz mi to jde, expy skacou jak o zivot ( asi po 3 hodinach )

nejspis nejaky zazracny vynalez gnómu to dal do poradku, jine vysvetleni nemam

Re: Casove EXP

Posted: 20:12 25. Jun 2009
by monstera
ripatko wrote:Tak a je to, prosel jsem se po Cheelu a uz mi to jde, expy skacou jak o zivot ( asi po 3 hodinach )

nejspis nejaky zazracny vynalez gnómu to dal do poradku, jine vysvetleni nemam
Obvykle pomáhá použít nějaký předmět - třeba nůž na stahování - nebo duši - a nebo taky něco sníst. Zaseknuté časové expy mám hodně často, a proto je často kontroluji a požíráním hrušek opět spouštím...