Page 1 of 96

Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:20 25. Jun 2009
by Tretas
Tak co jaké filmy a seriály sledujete, který je váš oblíbený, která věta v tom a tom filmu vás dostala?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:11 25. Jun 2009
by Garett
Jednoznacne Pulp Fiction a hlaska: "Ted zmizis a budes zmizelej nebo te zmizim ja" :mrgreen: , jinak v Red Dwarfovi toho je tolik, ze to snad ani nejde vypsat :wink:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:21 26. Jun 2009
by nomis_b
moje oblibene stranky:

iserialy.sk
megavideo.com (s pluginem illimitux pro neomezne sledovani)

moje oblibene serialy:
snad jakekoliv anime, ale vetsinou neco, kde sou mece (berserkr, bleach...)
+ 60% z iserialy.sk

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:28 26. Jun 2009
by Daanri
No hlasiek by sa naslo hodne, len sa mi to nechce vypisovat teraz. Filmy jednoznacne akekolvek fantasy, pripadne sci-fi, i ked kvalitnych je velmi malo. Inac si pozriem takmer cokolvek, co ma aspon aku taku pointu. V poslednej dobe sa mi velmi pacili filmy s Willom Smithom. :wink:

O serialoch ani nevravim... :D

Jeden z najoblubenejsich boli kedysi Buffy a Angel. Potom jednoznacne StarGate, hlavne prve serie, potom to uz islo dole vodou a potom spin off Atlantis. Taktiez super serial prva seria Prison Break, dalsie serie mi uz prisli veeeelmi biedne a v poslednej dobe asi Heroes a Legend of the Seeker. Teraz sa chystam dopozerat Battlestar Galactica a tesim sa na novy spin off od septembra Caprica.

Okrem toho som objavil naky serial o upiroch True Blood a chystam sa nato, tak uvidime ci to bude mat nieco do seba. :wink:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:35 26. Jun 2009
by Rejty
Seriály:

- Stargate SG 1
- Prison break
- Heroes
- Legend of the seeker
- Sanctuary
- Lost

,,Indeed!"

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:48 26. Jun 2009
by Prometheus
Zo serialov je mojim favoritom jednoznacne Babylon 5.
Filmov je hodne, tazko vybrat.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 06:25 26. Jun 2009
by jachyra
Jednoznačne naj seriály u mňa:
- Red dwarf
- Stargate SG1, Stargate Atlantis, teším sa na najnovší SG
- Bones
- Ghostwhisperer
- Heroes
- Slayers (anime, všetky tri série, aj keď druhá bola asi naj)
- Krajné medze

Seriály obľúbené v minulosti:
- Buffy
- Babylon 5
- Voyager
- Akta X
- Faktor PSI
- Verte, neverte
- Dresden files
- Sabrina, mladá čarodejnica
- Blood +
- Van helsing
.... hádam aj stačilo ;D ešte bych tu pár riadkov kľudne popísala

S tými hláškami, pridávam sa k Red dwarfovi - v každom diely ich je ukrutne veľa .. ale jedna čo ma teraz napadla:
"Si užitočný ako automat na kondómy vo Vatikáne" :mrgreen:

Filmy radšej komentovať nejdem, doma ich máme napálených okolo 1000 ;D to by bolo fakt dlhé menovanie, len spomeniem najnovšie tri, čo som pozerala a boli fakt perfektné - doporučujem:
- Underworld - Rise of the lycants
- Knowing
- Lesbian Vampire Hunters

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 06:38 26. Jun 2009
by Grunt
How I Met Your Mother
Big bang theory
Red Dwarf
House MD.
IT Crownd

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 06:48 26. Jun 2009
by Tretas
Tak když sem to tu založil tak taky napíšu :-)

Filmy z poslední doby, hodně se mi líbil film No country for old man no a pro zasmátí je kvalitní ten Rrrr jak sem psal ve vtipkach.

Jinak v seriálu mě pořád neopustili Simpsonovi :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 08:59 26. Jun 2009
by Anderson I
Pulp Fiction je nacpaný hláškama:
“Která je Trudy, ta s tím bordelem na ksichtě? Ne, to je Jody, moje žena.”
„...zfetovaný negři s letlampou a kleštěma...“
„Jo tohle co dál“
„..sklad mrtvejch negrů...“
„To není motorka, to je chopper“ a podobné perličky.

Jinak seriály:
StarTrek
StarGate
BattleStar Galactica
Treshold - nebo tak nějak
Krajní meze (některé díly)
Red Dwarf

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:02 26. Jun 2009
by Hacanus
A jednoznacne SCRUBS, kdo to nezná muzu jenom doporucit :D :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:04 26. Jun 2009
by ravangorn
Ze seriálů určitě Red Dwarf, South Park (ten sem si v poslední době hodně oblíbil :D ), Simpsonovi, Krajní meze, víc mě toho nenapadá.
Z filmů určitě Matrix, Pulp Fiction, Transformers (tu dvojku sem neviděl prej je špatná), Big Lebowski, toho je hodně nedá se říct kterej je nejoblíbenější.
A hláška? Z WarCraftů 3, Balanar "What, mortal?" :D :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:51 26. Jun 2009
by Pajule
serialy - FUTURAMA :D , rodina simpsonova , flinstouni , oggi a škodíci , prison break , heroes

filmy - joo těch je hodně ;) víc než hodně tedka se mi asejc dost líbil film Mushrooms , ale je jich fakt dost.


a nejvíc u čeho se nasměju vždycky : http://www.youtube.com/watch?v=t2Cv1fDeUR4 :D správná česká výchova

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:27 26. Jun 2009
by Tretas
Pajule wrote:a nejvíc u čeho se nasměju vždycky : http://www.youtube.com/watch?v=t2Cv1fDeUR4 :D správná česká výchova
Tak tohle nemá chybu. Ty české venkovské sou asi nej. :mrgreen:

Jinak Kameňák má taky nějaké to kouzlo :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:28 26. Jun 2009
by Jonny
Takže moje oblíbený seriály:

Red Dwarf
IT Crowd
Battlestar Galactica, ta mě dostala úplně neskutečně...

a filmy:

Pán Prstenů
Dark Knight
Sin City
Pulp Fiction
Kill Bill
Full Metal Jacket
Magnolia
Americká krása
The Fountain
a spousta dalších...