Page 1 of 1

Stráta všech věcí z inventáře

Posted: 13:10 26. Jun 2009
by Pawera
Ztratil sem všechny věci z invu nevite někdo co s tím?? Zustaly mi jen peníze a expy jinak nic

Re: Stráta všech věcí z inventáře

Posted: 13:26 26. Jun 2009
by kucik
Pokud mi řekneš kdy se to stalo, nebo jak, a hlavně pokud napíšeš účet a postavu, tak jí můžu vylovit ze zálohy.

Neni mi ale jasný, jak se ti to teda stalo.

Re: Stráta všech věcí z inventáře

Posted: 09:39 01. Jul 2009
by Pawera
Stalo se mi to asi před dvěma týdny a stalo se to postavě Morgrag Santr na ůčtu pawkin

Re: Stráta všech věcí z inventáře

Posted: 09:47 01. Jul 2009
by kucik
Ale já z toho popisu fakt vim prd. Stalo se to při loginu, nebo během hry? Po restartu? Po pádu? Nebo jak?

,,Asi před dvěma týdny" Je taky dost mizerný určení času.

Re: Stráta všech věcí z inventáře

Posted: 09:06 02. Jul 2009
by Pawera
No stalo se to po pádu přesný čas si nepamatuju, jak se to stalo tak sem se asi týden nemoh připojit k Thalii protože byla offline a ani na stránky Thalie to nešlo potom jak msem se připojil tak už sem nic nemněl.

Re: Stráta všech věcí z inventáře

Posted: 10:09 02. Jul 2009
by kucik
Aha a neměl jsi třeba novou postavu? Zkusim teda zalovit v zálohách.

Re: Stráta všech věcí z inventáře

Posted: 10:47 02. Jul 2009
by kucik
Nahrál jsem ti tam teda postavu ze zálohy, ale byl to trochu boj poznat, když tam máš čtyři stejný.

Re: Stráta všech věcí z inventáře

Posted: 17:44 03. Jul 2009
by Pawera
dělal sem jenom relevel to se může ne?

Re: Stráta všech věcí z inventáře

Posted: 17:46 03. Jul 2009
by nomis_b
Pawera wrote:dělal sem jenom relevel to se může ne?
na tohle se da treba i pozadat DM.

Re: Stráta všech věcí z inventáře

Posted: 17:50 03. Jul 2009
by Pawera
jo ja vim ale de to i když si sam, vyhodiš všechny věci do skříně v hospodě třeba potom vytvoříš postavu ze stejnym jménem a objevíš se tam kde ses odlognul vezmeš věci a si stejny jak předtím akorát máš jiné vlastnosti. Jo a ty věci tam pořád nemam. Když sem se naposledy odlognul tak jsem mněl všechno potom tam nebylo nic a nic tam pořád není tak nevim.

Re: Stráta všech věcí z inventáře

Posted: 17:57 03. Jul 2009
by Grunt
Jo jako přehazovat si věci z jedné postavy na druhou jo? Upřímně jsem zvědav co ti na to tady poví :)

Re: Stráta všech věcí z inventáře

Posted: 18:39 03. Jul 2009
by kucik
Ne, prehazovat veci mezi postavama se nesmi.

A uprimne me docela stve, ze ze me delas blbce, abych hledal chybu, proc se ti ztratily veci z inventare, kdyz jsi si je sam proti pravidlum nekam vyskladal.
Mohl jsem delat neco uzitecnejsiho.
Priste se ti na to vykaslu. Vyres si to s DM.

Re: Stráta všech věcí z inventáře

Posted: 19:04 03. Jul 2009
by Krata
Přehazovat se nesmí.. jesli chceš relvl tak si napiš DM a ten to posoudí, jinak porušuješ pravidla