Prosba o zavedení trofeje
Posted: 14:03 28. Jun 2009
Nikde jsem tu neviděl pdobnou diskuzi, tak si zakládám.
Z divočáků, ať už lítých či nelítých, nejsou žádné trofeje. Přijde mi na hlavu postavené, že se krmím masem z jezevců, veverek, mývalů, psů a vlků, ale pořádné kančí si upéct nemůžu. O kůži nemluvě.
Chtěl bych tedy poprosit o zavedení trofeje, nebo alespoň o vysvětlení, zda ta trofej chybí záměrně.
Z divočáků, ať už lítých či nelítých, nejsou žádné trofeje. Přijde mi na hlavu postavené, že se krmím masem z jezevců, veverek, mývalů, psů a vlků, ale pořádné kančí si upéct nemůžu. O kůži nemluvě.
Chtěl bych tedy poprosit o zavedení trofeje, nebo alespoň o vysvětlení, zda ta trofej chybí záměrně.