Page 1 of 1

Lognutí se do hry - Level předmětu

Posted: 18:45 29. Jun 2009
by Grunt
Mám závažný problém. Nemůžu se lognout do hry protože jsem umřel, spadl pod level a zůstal mi oblečený opasek pro level který již nemohu používat. Vždy při pokusu se dostat do hry mi vyskočí hláška, že mám neplatnou postavu protože používám předmět který nesmím. Dá se to prosím nějak vyřešit? Byl bych moc vděčný...

Re: Lognutí se do hry - Level předmětu

Posted: 20:21 29. Jun 2009
by DenGrasse
Domluv se s Kucikem, ať vypne level item restriction, naloguješ se a sundáš ho.

Ale je blbý dělat to vždycky když se to někomu stane.. takže dávejte pozor když delevelujete, sundejte si tyhle věci ze sebe.

Re: Lognutí se do hry - Level předmětu

Posted: 21:19 29. Jun 2009
by kucik
Sorry, nejak jsem se prepsal a povedlo se mi tu postavu zrusit. :oops: Pri te prilezitosti to i shodilo server. Nicmene zkus se za ni ted lognout.

Re: Lognutí se do hry - Level předmětu

Posted: 21:22 29. Jun 2009
by Grunt
Sem ve hře.