Page 1 of 1

kvílení banší

Posted: 18:50 29. Jun 2009
by G14
jedna se mi o toto kouzlo 9. urovne- kvílení bánší
nevim zda je toto kouzlo utocne ci nikoliv
jde mi o to ze nevim zda se toto kouzlo muze kouzlit v time-stopu,kdyz se utocna kouzla v time-stopu kouzlit nemohou
hledala sem to v popisku kouzla,ale nenasla jsem nic co by mi to naznacilo
jelikoz kouzlo v podstate nedava zadne dmg,tak by utocne byt nemelo
jedna se jen o otazku vydrze,ale i tak se radeji zeptam,nez nastane nejaka neprijemna chybka v systemu
mozna by bylo i dobre napsat napr. do informaci jaka kouzla se v time-stopu kouzlit smi a jaka ne pro presnost
nechci porusit pravidla a tak se radeji ptam,kdyz mi to neni jasne nebot i jinym hracum to na 100% jasne neni
diky za vysvetleni a odpovedi :P

Re: kvílení banší

Posted: 21:03 29. Jun 2009
by kucik
Kvileni Banshee je podle nwn utocne (kdyz to na nekoho zakouzlis, tak ho nastves, pokud to prezije).

Proto by nemelo jit sesilat v timestopu.

Re: kvílení banší

Posted: 22:22 29. Jun 2009
by G14
ok :wink:

Re: kvílení banší

Posted: 17:53 30. Jun 2009
by Sorrow
No, kdyz nekoho nema v odporu, tak to kouzlo nedela nic.
Coz neplati pro NPC.

Re: kvílení banší

Posted: 22:11 30. Jun 2009
by pepa48
Sorrow wrote:No, kdyz nekoho nema v odporu, tak to kouzlo nedela nic.
Coz neplati pro NPC.
to ale nevyvrací to, že tě to může naštvat :wink:

Re: kvílení banší

Posted: 02:05 01. Jul 2009
by Sorrow
Tak, me by to nenastvalo, nahodou je to pekne kouzlo.
A Bansi to vytahne i o nekolik oktav vys jak zlata slavice, tak
je aspom co poslouchat :D

Re: kvílení banší

Posted: 10:20 01. Jul 2009
by G14
Sorrow wrote:Tak, me by to nenastvalo, nahodou je to pekne kouzlo.
A Bansi to vytahne i o nekolik oktav vys jak zlata slavice, tak
je aspom co poslouchat :D
:mrgreen:
ja rada sporadam koncert,kam vsechny pozvu a pak vam to kvileni predstavim :twisted:
myslim,ze prijemne muze byt jen pro sesilatele :twisted:
ale psali jste ze jde jen do znepratelenych,diky to sem nevedela...budu to muset vyzkouset :twisted:
hm,az potkam partu lidi,co nebudu znat,seznamim se s nima zkrz Banshee a kdo prezije,bude muj kamarad :mrgreen: ....i kdyz jak rikate,zrejme ty co preziji nastvu :mrgreen: nevadi :mrgreen:uvidime jak dlouho budou nastvany na draka a kolik pohybu stihnou v timestopu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: