Page 1 of 1
DM adept
Posted: 18:18 16. Jun 2007
by JiB
Rad by som poprosil o navratenie na poziciu DM adepta (mi pise password incorrect). V poslednom case som nemal moznost sa lognut ako DM ale to sa teraz meni. So skolou mam pokoj a mam uz volny cas. ICQ mam to iste tak ked bude zaujem tak mi rejty napis. Diky
Re: DM adept
Posted: 14:09 17. Jun 2007
by Rejty
Jasny. Napis Daanrimu na ICQ a on ti da heslo. Ja nemam pristup na internet docasne, tak mi nejde ICQ.
Posted: 17:57 17. Jun 2007
by Sylmael
Vitaj spet JiBe.

Posted: 18:03 17. Jun 2007
by Daanri
Heslo odovzdane.

Posted: 09:39 18. Jun 2007
by JiB
Vsetko vybavene. Dakujem. Zmazat
