Ukladanie XP
Posted: 21:26 29. Jun 2009
Az do teraz som si nebol isty ale teraz sa mi to potvrdilo...
Neukladaju sa XP.Pri pade som prisiel o vsetky xp za dnesny den.
Pred tym ked to padlo tak po nalogovani to stratene xp automaticky nahodilo ale teraz nie.
Neni to prvy krat.Prvy raz som si toho vsimol po odstavke serveru.
Neukladaju sa XP.Pri pade som prisiel o vsetky xp za dnesny den.
Pred tym ked to padlo tak po nalogovani to stratene xp automaticky nahodilo ale teraz nie.
Neni to prvy krat.Prvy raz som si toho vsimol po odstavke serveru.