Page 1 of 1

Ukladanie XP

Posted: 21:26 29. Jun 2009
by Prometheus
Az do teraz som si nebol isty ale teraz sa mi to potvrdilo...
Neukladaju sa XP.Pri pade som prisiel o vsetky xp za dnesny den.
Pred tym ked to padlo tak po nalogovani to stratene xp automaticky nahodilo ale teraz nie.
Neni to prvy krat.Prvy raz som si toho vsimol po odstavke serveru.

Re: Ukladanie XP

Posted: 21:27 29. Jun 2009
by kucik
Jo, vsimnul jsem si toho a mam tip, cim to mozna je, tak to zkusim opravit.

Re: Ukladanie XP

Posted: 21:51 29. Jun 2009
by Hassan
na tohle uz jsem te ale upozornoval nekolikrat a i sem se rozciloval uz to nejde minimalne mesic!

Re: Ukladanie XP

Posted: 22:12 29. Jun 2009
by kucik
Jenze teprv nedavno jsem si vsimnul, s cim to ma spojitost. Sorry, nejsem vsevedouci.

Re: Ukladanie XP

Posted: 22:52 29. Jun 2009
by Prometheus
OK dakujeme :mrgreen:

Re: Ukladanie XP

Posted: 13:02 30. Jun 2009
by kucik
Tak už to vypadá v poho.