Page 1 of 1
Summoni
Posted: 20:57 30. Jun 2009
by zachy
Jako druid si mužu vyvolat summona. přes knihu povolavani když si vyvolam medvěda a nepovede se to a poté ho teda aspon ochočim se stává, že na něj útočí přítelíček.
Navíc když vim že mi končí čas ochočení potvory a někde ji nechám a vypustim (sám od sebe) a zbývá mi třeba 2 minuty a znovu ji ochočim, tak stejně se znepřátelí za 2 minuty i když si ji ZNOVUochočim.
Re: Summoni
Posted: 21:45 30. Jun 2009
by nomis_b
to co popisujes je podle me NWN bioware vec. tedy bude ti fungovat i v singlu i na kteremkoliv jinem serveru. Tomu pritelickovi musis proste zadat: stuj na miste, aby neutocil.
Re: Summoni
Posted: 22:25 30. Jun 2009
by kucik
Pokud pritelicka zastavis, ma tendence na nej utocit porad? Pokud jo, tak se asi bude muset nejak zachytavat ten event ochoceni zvirete a upravovat frakce.
Re: Summoni
Posted: 00:25 01. Jul 2009
by zachy
nomis_b wrote:to co popisujes je podle me NWN bioware vec. tedy bude ti fungovat i v singlu i na kteremkoliv jinem serveru. Tomu pritelickovi musis proste zadat: stuj na miste, aby neutocil.
No to delam ale jakmile se ochomejtne kolem nej tak ho majzne a zvire je pak nastvany
me jde hlavne o to jak jsem psal:
ochocim zvire
před uplynutim doby si ho vypustim tak abych nebyl prekvapenej
a pak si ho znova ochocim
a nekdy se pocita jeste ta prvni doba ovladnuti coz je behem chvilky pryc a nekdy to funguje a proste mam ho na tu celou dobu
Re: Summoni
Posted: 10:46 01. Jul 2009
by nomis_b
zachy wrote:
No to delam ale jakmile se ochomejtne kolem nej tak ho majzne a zvire je pak nastvany

myslis pripad:
"cervena"potvora se priblizi pritelickovi
pritelicek ji ustedri: attack of opportunity (prilezitostnak)
zacnou bojovat mezi sebou
s tim udelas max. jednu vec: nesmis dovolit, aby byla "cervena" potvora dostatecne blizko
Re: Summoni
Posted: 20:29 04. Jul 2009
by zachy
nomis_b wrote:zachy wrote:
No to delam ale jakmile se ochomejtne kolem nej tak ho majzne a zvire je pak nastvany

myslis pripad:
"cervena"potvora se priblizi pritelickovi
pritelicek ji ustedri: attack of opportunity (prilezitostnak)
zacnou bojovat mezi sebou
s tim udelas max. jednu vec: nesmis dovolit, aby byla "cervena" potvora dostatecne blizko
až na to "červena" to sedí.. prostě občas rupne přítelíčkovi v bedně a zautočí na svoje... třeba někdy i na mě (nepoužívam plošná kouzla takže nevim čim ji na sebe naagruju??)
Re: Summoni
Posted: 15:02 10. Jul 2009
by LDamian
Mimochodem a spis jen pro zajimavost - kdyz druid dela to, ze misto vyvolavani dialogu s mulou (nechat na miste, vzit sebou) ji proste vzdy vezme a vypusti pres ochocovani (rychlejsi), tak to take po case zlobi.
Bud pak ma problem dostat se vubec k dialogu a otevrit batohy.
Nebo se stalo, ze se na normalne privedenou mulu vrhly veskery strazny, psi, lidi...
Proste je videt, ze i s timto ma AI obcas trochu problem.
Re: Summoni
Posted: 15:14 10. Jul 2009
by kucik
Může tam být problém s frakcema.