Správce dilny a nakupování
Posted: 17:03 01. Jul 2009
Napadlo, když si koupim od správce dilny nějakou věc na craft, už mu ji nemůžu znova prodat. Nešlo by aby ji za stejnou cenu znovu odkoupil? Stalo se mi už, že jsem se překlik a koupil něco jiného nebo špatná koupě apod. Pak sem musel otraovovat DM protože sem neměl na craft další peníze a měl u sbe věci, které nepotřebuji.
Je to jen detail ale nevadilo by to, pak by i hráč mohl prodat věci co nepotřebuje a nemusel je házet do koše nebo skladovat.
Je to jen detail ale nevadilo by to, pak by i hráč mohl prodat věci co nepotřebuje a nemusel je házet do koše nebo skladovat.