Page 1 of 2
Craft na předwipové Thalii
Posted: 19:20 01. Jul 2009
by Pajule
EDIT DenGrasse: Odděleno z topicu Vztahy mezi Podtemnem a Povrchem, kam tohle vážně nepatří...
Marvin wrote: PS: Predwipovu Thaliu si pamatam. Chcel som robit craft varenie ale v urcitom stupni som potreboval vedro na vodu, ktore moze vyrobit len truhlar. 2 mesiace real som zhanal truhlara, IC aj OOC a marne. Tak som s craftom sekol.
tečka
Re: Vztahy medzi podtemnom a povrchom
Posted: 19:28 01. Jul 2009
by Marvin
Pajule wrote:Marvin wrote: PS: Predwipovu Thaliu si pamatam. Chcel som robit craft varenie ale v urcitom stupni som potreboval vedro na vodu, ktore moze vyrobit len truhlar. 2 mesiace real som zhanal truhlara, IC aj OOC a marne. Tak som s craftom sekol.
MArve nic proti..hrála sem tenkrát s tebou a Neithanem dosti...určitě to víš nejlíp jakožto hráč

ale nevzpomínám si , že by ses ptal po truhlářovi..protože vim ,že by tě všichni odkázali na Lucku...kteár se přepracovala

Tak si prejdi kos asi rok a pol dozadu, vlakno poptavky

. A Pajky, nic proti, ale nebola si jedina s kym som hral a tak sa stalo, ze som sa pytal treba aj inych ludi...
Re: Vztahy medzi podtemnom a povrchom
Posted: 19:36 01. Jul 2009
by Pajule
Marvin wrote:Pajule wrote:Marvin wrote: PS: Predwipovu Thaliu si pamatam. Chcel som robit craft varenie ale v urcitom stupni som potreboval vedro na vodu, ktore moze vyrobit len truhlar. 2 mesiace real som zhanal truhlara, IC aj OOC a marne. Tak som s craftom sekol.
MArve nic proti..hrála sem tenkrát s tebou a Neithanem dosti...určitě to víš nejlíp jakožto hráč

ale nevzpomínám si , že by ses ptal po truhlářovi..protože vim ,že by tě všichni odkázali na Lucku...kteár se přepracovala

Tak si prejdi kos asi rok a pol dozadu, vlakno poptavky

. A Pajky, nic proti, ale nebola si jedina s kym som hral a tak sa stalo, ze som sa pytal treba aj inych ludi...
však jooo já si jen vzpomněla na Lucku práce všeho druhu

Re: Vztahy medzi podtemnom a povrchom
Posted: 19:46 01. Jul 2009
by jachyra
Marvin, to vieš, Pajky si myslí, že všetci hrajú len s ňou ;DDD
Re: Vztahy medzi podtemnom a povrchom
Posted: 20:16 01. Jul 2009
by monstera
Pajule wrote:Marvin wrote: PS: Predwipovu Thaliu si pamatam. Chcel som robit craft varenie ale v urcitom stupni som potreboval vedro na vodu, ktore moze vyrobit len truhlar. 2 mesiace real som zhanal truhlara, IC aj OOC a marne. Tak som s craftom sekol.
tečka
Že ses neozval Lucii, ta vyrobila skoro vše a ochotně ....
Re: Vztahy medzi podtemnom a povrchom
Posted: 20:44 01. Jul 2009
by Pajule
monstera wrote: Že ses neozval Lucii, ta vyrobila skoro vše a ochotně ....
skoro já myslela úplně vše

Re: Vztahy medzi podtemnom a povrchom
Posted: 22:31 01. Jul 2009
by monstera
Pajule wrote:monstera wrote: Že ses neozval Lucii, ta vyrobila skoro vše a ochotně ....
skoro já myslela úplně vše

vše ne, jako klerik nemohla psát svitky.....
Re: Vztahy medzi podtemnom a povrchom
Posted: 22:45 01. Jul 2009
by Pajule
monstera wrote:Pajule wrote:monstera wrote: Že ses neozval Lucii, ta vyrobila skoro vše a ochotně ....
skoro já myslela úplně vše

vše ne, jako klerik nemohla psát svitky.....

ale ty psal akorát Theolas...možná myslim Ashe a asi Dzip?ale ne ten vlastně né theolas mam pocit určitě a Ashe to by řekl daanri

jinak vim ,ž eto byli mágove stříbrnýho kruhu z ivory
Re: Vztahy medzi podtemnom a povrchom
Posted: 22:47 01. Jul 2009
by Daanri
Najskor delal svitky Bojmir, trpaslici mag. Pak myslim, ze Theolas. Ashe delal jedine inkousty a pak se venoval alchymii, sil magicke roby a vyrabal luky. Tolko na uzrejmenie stary casov.

Re: Vztahy medzi podtemnom a povrchom
Posted: 22:51 01. Jul 2009
by Pajule
Daanri wrote:Najskor delal svitky Bojmir, trpaslici mag. Pak myslim, ze Theolas. Ashe delal jedine inkousty a pak se venoval alchymii, sil magicke roby a vyrabal luky. Tolko na uzrejmenie stary casov.

jo melvíčkovo bojmír

ale ne mág arcimág ne?:D Nek dělal hole

Daniel pak dělal truhlařinu, krejčovinu...Laura vlastně šila?..Tashia se Sylmem luky Tharen

tharen asi taky nic ale Tharen byl dobrej

a milovaný Dzipitabai..ten dělal asi šperkařinu ?nebo dosil suroviny
Re: Vztahy medzi podtemnom a povrchom
Posted: 23:44 01. Jul 2009
by Marvin
Monstera: Jo, ze ma to nenapadlo, vycucat si z prstu, ze Lucia mi to spravi, ked ma nikto na nu neodkazal.
Ostatni: To je fajn, ze kazde remeslo robil jeden clovek, bolo evidentne lahke ho zastihnut.
A diky za OT

Re: Vztahy medzi podtemnom a povrchom
Posted: 00:25 02. Jul 2009
by Daanri
Nie nebolo. Ty vymenovany ludia posobili v ramci jednej gildy, cize pracovali viac menej spolu. Zaroven kazdy z nich nakupoval vsetky mozne suroviny ake dokazal zohnat, alebo ake bolo treba od inych hracov na nizsich lvl a ukladal ich do spolocnej truhlice, z ktorej si potom kazdy bral to co potreboval a na oplatku nechaval nake zo svojich vyrobkov pre ostatnych.
Inac spolupraca zvonku bola dost narocna, napr. prave u tej alchymie, kde bolo treba flasky a flakonky, ale carodej si ich sam vyrobit nemohol ani nahodou bo neudrzal krompac aby natazil uhlie, cize napr. moja postava bola odkazana na druhych prave v tych flaskach co bolo niekedy fakt o hubu najst v hre niekoho kto robil flasky, pretoze sa to moc robit neoplatilo.
Takze zaver si myslim, ze terajsie nastavenie je lepsie, prave kvoli tej moznosti slobodnej volby - kto chce spolupracuje a kto chce robi si veci sam.

Re: Vztahy medzi podtemnom a povrchom
Posted: 07:37 02. Jul 2009
by Pajule
Daanri wrote: Takze zaver si myslim, ze terajsie nastavenie je lepsie, prave kvoli tej moznosti slobodnej volby - kto chce spolupracuje a kto chce robi si veci sam.

trvá dýl se dostat na konec

, ale zas ten kdo bude mít všechno max se pak bude nudit

možná...
Re: Vztahy medzi podtemnom a povrchom
Posted: 15:24 02. Jul 2009
by nomis_b
Pajule wrote:ale zas ten kdo bude mít všechno max se pak bude nudit

možná...
podle soucasneho stavu muzu rict, ze to jeste chviklu potrva. to do te doby uz asi budou ve hre ty artefakty, co planuju
A stejnak, je porad moznost si zalozit novou postavu a zacit od znova.
Re: Craft na předwipové Thalii
Posted: 15:32 02. Jul 2009
by Manolla
Nomis:A stejnak, je porad moznost si zalozit novou postavu a zacit od znova.
Promin ale to neni zrovna moc dobra rada od WB,DM.
Dela to pak dojem instantni hry.
Zalej vodou a za par dni mas po po dobrote.
