Page 1 of 1

Výpis

Posted: 14:59 03. Jul 2009
by Czech_Luthor
Ehm, dokáže mi tohle někdo vysvětlit? Po logu do hry, mi to furt běží a spamuje mi to totálně okno výpisu... šak se sami podívejte.

Re: Výpis

Posted: 15:02 03. Jul 2009
by kucik
Sorry, zapomenutý debug info.

Re: Výpis

Posted: 15:21 03. Jul 2009
by Manolla
Zrovna sem to sem chtela taky vlepit.
Ja uz to mela pred restartem od jiste chvilky a pak porad a i ted po restartu.

Re: Výpis

Posted: 23:26 03. Jul 2009
by Pajule
náhodou dobrý to je :twisted: ale laguje mi to asejc hru krapet vic ;) ale lag je náš kamarád

Re: Výpis

Posted: 14:53 12. Jul 2009
by Glumišek
Přidávám nové vyskakování hlášek. Možná se něco děje s postavou Pajky. Bližší info asi u ní.
chybové hlášky.JPG

Re: Výpis

Posted: 14:58 12. Jul 2009
by Pajule
Glumišek wrote:Přidávám nové vyskakování hlášek. Možná se něco děje s postavou Pajky. Bližší info asi u ní.
chybové hlášky.JPG
jo na tuto ses ptal aha :D jop taky se mi to zobrazilo a nevíme proč :|

Re: Výpis

Posted: 15:06 12. Jul 2009
by Glumišek
Pajule wrote:
Glumišek wrote:Přidávám nové vyskakování hlášek. Možná se něco děje s postavou Pajky. Bližší info asi u ní.
chybové hlášky.JPG
jo na tuto ses ptal aha :D jop taky se mi to zobrazilo a nevíme proč :|
Hmmm já se bál jestli to nedělá tobě, protože jsi se pořád připojovala a odpojovala, takže chyba je asi někde jinde.

Re: Výpis

Posted: 15:10 12. Jul 2009
by Pajule
Glumišek wrote:
Pajule wrote:
Glumišek wrote:Přidávám nové vyskakování hlášek. Možná se něco děje s postavou Pajky. Bližší info asi u ní.
chybové hlášky.JPG
jo na tuto ses ptal aha :D jop taky se mi to zobrazilo a nevíme proč :|
Hmmm já se bál jestli to nedělá tobě, protože jsi se pořád připojovala a odpojovala, takže chyba je asi někde jinde.

když to padalo :( je to nějaký zachybovaný

Re: Výpis

Posted: 15:53 12. Jul 2009
by kucik
V tom logu je akorat nejakej silenej boj cehosi. Asi si nejakej DM hraje.

Re: Výpis

Posted: 17:58 12. Jul 2009
by Glumišek
kucik wrote:V tom logu je akorat nejakej silenej boj cehosi. Asi si nejakej DM hraje.
Aha díky.