Výpis
Posted: 14:59 03. Jul 2009
Ehm, dokáže mi tohle někdo vysvětlit? Po logu do hry, mi to furt běží a spamuje mi to totálně okno výpisu... šak se sami podívejte.
jo na tuto ses ptal ahaGlumišek wrote:Přidávám nové vyskakování hlášek. Možná se něco děje s postavou Pajky. Bližší info asi u ní.
Hmmm já se bál jestli to nedělá tobě, protože jsi se pořád připojovala a odpojovala, takže chyba je asi někde jinde.Pajule wrote:jo na tuto ses ptal ahaGlumišek wrote:Přidávám nové vyskakování hlášek. Možná se něco děje s postavou Pajky. Bližší info asi u ní.
jop taky se mi to zobrazilo a nevíme proč
Glumišek wrote:Hmmm já se bál jestli to nedělá tobě, protože jsi se pořád připojovala a odpojovala, takže chyba je asi někde jinde.Pajule wrote:jo na tuto ses ptal ahaGlumišek wrote:Přidávám nové vyskakování hlášek. Možná se něco děje s postavou Pajky. Bližší info asi u ní.
jop taky se mi to zobrazilo a nevíme proč
Aha díky.kucik wrote:V tom logu je akorat nejakej silenej boj cehosi. Asi si nejakej DM hraje.