Page 1 of 3
Vraždy
Posted: 20:23 03. Jul 2009
by artaxas
Ve hře jsem Pako Pakall. S hráčem Marcosx sme se rozhodli že trochu rozhýbemem povrch a začnemem přepadávat ať je aspoň trochu strach a ať hráči maj koho nahánět.
Tak sme včera přepadli Lense (viz téme odpor od Esuliams), tam sme nechtěli lense zabít, ale pouze okrást, najedno se tam objevila Esuliams, takže sem útočil, protože zača čarovat.
Dnes sme si ji chytli v dílně, vše sme si naplánovali, do dílny sem šel s pytlem kůží a místo kůží sme chtěli vynést Esuliams, jenže když sme vyrazili do akce, tak se stalo tohle:
(screen)
Tak bych rád věděl jak tohle mám řešit, když mi někdo napíše že teď nemá zájem hrát mi příde přinejmenším ubohé...o pár minut předtím sme přepadli a okradli v pokoji u škopku hráče, nazbili sme ho, vzali mu symbolicky 100 zl, a omráčili, ten vše zahrál a myslím že se bavil i on.
Re: Vraždy
Posted: 20:31 03. Jul 2009
by Grunt
Já myslím že Thalie je RP server a tudíž hrát RP je povinnost. Otázkou je jak na tom v těchhle klasických nonCvC lokacích.
Re: Vraždy
Posted: 20:34 03. Jul 2009
by Pajule
chudák pako...musel být zklamán

ale ta odpověd je taky dobrá

holt to maj zláci těžké
Re: Vraždy
Posted: 21:03 03. Jul 2009
by Czech_Luthor
Re: Vraždy
Posted: 21:15 03. Jul 2009
by Grunt
Já myslím že Helm (zdatný muž) měl v plánu pomoct. Upřímně mě by se tahle hra líbila.
Re: Vraždy
Posted: 21:16 03. Jul 2009
by artaxas
ne sám, za rohem stál xMarcos, člověk hraničář, poměrně silný...
Re: Vraždy
Posted: 21:16 03. Jul 2009
by MaSo
Tak tak....helm je kus chlapa...taky si myslim že by to nemuselo špatně pokračovat....sice na jednu stranu chapu přepadeneho...ale tak když už v te hře je tak s tim holt musi počitat....kor po tom co se nedavno stalo...
Re: Vraždy
Posted: 22:13 03. Jul 2009
by jachyra
Prečo prepadávate chudákov slabších? ;D prečo si nevyskočíte na Koru? Prosíííím ... ja chcem aby bola srandaaaa ;D Kora je slabučké dievčatko, tá vám ani vlas na hlave nedokáže skriviť ;D
Re: Vraždy
Posted: 22:21 03. Jul 2009
by artaxas
jachyra wrote:Prečo prepadávate chudákov slabších? ;D prečo si nevyskočíte na Koru? Prosíííím ... ja chcem aby bola srandaaaa ;D Kora je slabučké dievčatko, tá vám ani vlas na hlave nedokáže skriviť ;D
1. Esuliams se do ná szapletla náhodou.
2. Na silnější máme tak zálusk ať je trochu adroš
3. Esuliams je silnější než já, jde jen o to využít situace
4. Snažíme se nezabíjet, jen okrást, aby se bavila i druhá strana
5. V poslední době mi řpíde že už není zájem absotlutně o nic, od silnějších postav čekám že nebudou mít náladu prostě hrát že maj nůž na krku a opět napíšou něco ve stylu *obrovskou silou se vysmekne a dýku obrátí proti tobě*
Re: Vraždy
Posted: 22:23 03. Jul 2009
by jachyra
;D to sa u mňa neboj ... ja bych si to užila, to mi ver ..... a zoťala ťa až potom muhaha .... ale chýba mi už pekné RP s nepriateľom, podtemnákov furt neviem zastihnúť ;D dnes som dokonca už aj skočila naschval do smrti, čo som bola už taká zúfalá ;DDD
PS: Arti, nemusíš hneď útočiť, ja som sa len smiala ;D
A inak, to by musela byť inak nechutne obratná postava, ktorá by dokázala urobiť páku na nôž na krku .... napr sila prd pomôže na to, aby sa dala ruka preč skôr, ako dýka prereže tepnu na hrdle

Re: Vraždy
Posted: 22:28 03. Jul 2009
by Czech_Luthor
Jachyrka má pravdu... Já už dlouho nezažil nějaké pěkné hraní od zápornáků tohohle typu. Teda fakt nepotřebuju věci jako "odtáhnout do doupěte, pořezat, zkopat, ponížit atd."... Ale takhle sem fakt dlouho nehrál, Fallovi to chybí... hraní si s někym

Re: Vraždy
Posted: 22:28 03. Jul 2009
by artaxas
jachyra wrote:
PS: Arti, nemusíš hneď útočiť, ja som sa len smiala ;D
promiň, ale mě to nějak nejde, no jdu to brát trochu s klidem...to víš, když ti někdo napíše že namá náladu umírat

Re: Vraždy
Posted: 22:29 03. Jul 2009
by jachyra
;DD ja mám náladu na smrť - či svoju alebo iného ... vždy ;DD čakám na vás v hre ...
Re: Vraždy
Posted: 01:41 04. Jul 2009
by Miky
artaxas wrote:Tak bych rád věděl jak tohle mám řešit, když mi někdo napíše že teď nemá zájem hrát mi příde přinejmenším ubohé...
Co na tom chceš řešit? Nehrát RP když se to nehodí je nefér, ale není to ubohé. Ubohé je nebýt tolerantní vůči ostatním.
Jinak, pokud děláte složitější přepady, měli byste mít DM. Nevím, co jste měli v plánu, ale ve městě jsou stovky obyvatel, stejně tak jich mohlo být plno v dílně (podle času), zárověň je tam asi ochranka (která nemusí jen blbě stát u dvěří) a asi si tam budou lidi dávat dobrý pozor na zloděje. Pokud někoho zezadu přetáhneš, nemáš 100% šanci že se ti v klidu skácí do náruče. Silná rána tupým předmětem by ji mohla zabít, ale taky jen vylekat nebo zranit - v těhle situacích se má házet. Ikdyby byla úspěšně omráčená, jak určit kdy se probere? Taky si myslím, že není dobré psát někomu dopředu "nezabijem tě", nikdo přece neví jak se hra vyvine...
artaxas wrote:o pár minut předtím sme přepadli a okradli v pokoji u škopku hráče
Ikdyž to není systémové, pokoje a spáči v nich jsou běžně zamčené. Ale samozřejmě záleží na postavě, někdo třeba hraje idiota.
Re: Vraždy
Posted: 07:53 04. Jul 2009
by Grunt
Miky, to s tím DM máš pravdu že by to bylo lepší kdyby ho měli sebou,ale tím můj souhlas končí. RP by aspoň podle mně měla být povinnost. Zajímalo by mě jak by se tvářila banda podtemňáků přepadnuvší nějakého povrchňana, ktery kolem nich s úsměvem proběhne a telem jim napíše že na ně vůbec nemá náladu

Tohle je prostě blbina.