Page 1 of 2

Meňavec a otazky okolo

Posted: 13:25 05. Jul 2009
by Prometheus
Na rychlo by som mal len jeden dotaz.
Ako to funguje s premenou na meduzu a s jej pohladom skamenenia?
S jednym hracom sme sa len tak pre zabavu natahovali a ja som pouzil ten pohlad a stoji tam uz dost dlho ako celkom pekna socha.
Neni to na stalo ze nie.

Re: Meňavec a otazky okolo

Posted: 13:28 05. Jul 2009
by Pajule
najdi čaroděje..co už umí čarovat myslim kouzla 6 okruhu...tam by měl být kámen na maso a maso na kámen..svitky zatim nejsou ;)

Re: Meňavec a otazky okolo

Posted: 13:30 05. Jul 2009
by Prometheus
No to mi je jasne ale ak to je na stalo tak to je pruser.... Pri hre s inymi hracmi by to bolo dost nechutne.Skamenenie na chvilku je celkom sranda ale permka to je vlastne smrt

Re: Meňavec a otazky okolo

Posted: 13:41 05. Jul 2009
by Krata
Prometheus wrote:No to mi je jasne ale ak to je na stalo tak to je pruser.... Pri hre s inymi hracmi by to bolo dost nechutne.Skamenenie na chvilku je celkom sranda ale permka to je vlastne smrt
Poto se to kouzlo ale jmenuje skaměnění :) neměl si to zkoušet :D .. najdi mága a ten ti určitě pomůže

Re: Meňavec a otazky okolo

Posted: 13:54 05. Jul 2009
by Pajule
Krata wrote:neměl si to zkoušet :D
vyzkoušet se má všechno ;)

Re: Meňavec a otazky okolo

Posted: 13:59 05. Jul 2009
by Prometheus
Takze je to na stalo.No nic, nabuduce budem vediet.
Okolo menavca mam vela otazok ale az neskor.Je to dost zaujimavy a a dost zlozity build.
Tymto upravujem aj svoj podpis...
Prometheus = BlackPandora- Otto Brant

Re: Meňavec a otazky okolo

Posted: 16:10 05. Jul 2009
by Krata
Mág mu to zkamenění může zrušit, tudiž to neni na stálo

Re: Meňavec a otazky okolo

Posted: 17:24 05. Jul 2009
by cmon
a zůstává to zkemenění i po restu?

Re: Meňavec a otazky okolo

Posted: 10:44 06. Jul 2009
by ravangorn
Po restartu přijde postava o všechny kouzelné účinky, od býčí síly po zkamenění.

Re: Meňavec a otazky okolo

Posted: 11:10 06. Jul 2009
by Krata
Zkamenění myslim že po resu zůstává, ale nemám to odzkoušené

Re: Meňavec a otazky okolo

Posted: 11:26 06. Jul 2009
by ravangorn
Nezůstává nic. Zkamenění taky mizí, testováno na zkamenění u Gorgon :) .

Re: Meňavec a otazky okolo

Posted: 12:50 06. Jul 2009
by Radim
ravangorn wrote:Nezůstává nic. Zkamenění taky mizí, testováno na zkamenění u Gorgon :) .
To je škoda byl by to docela slušný i když podlý trest pro některé hráče :twisted: :twisted: :twisted:

C.B.

Re: Meňavec a otazky okolo

Posted: 13:06 06. Jul 2009
by OneIceOne
At normal difficulty or easier, player characters are not petrified but instead paralyzed for a number of rounds equal to the character level of the shifter. The petrification effect is removed when the shifter rests.
Asi je Thalie nastavena na Hard ci výše...

Re: Meňavec a otazky okolo

Posted: 14:38 06. Jul 2009
by nomis_b
OneIceOne wrote: Asi je Thalie nastavena na Hard ci výše...
Thalie ma nastaveni AD&D rules. Proto je to pernamentni ( pri normal vam tusim NPCnemuzou dat kritikal)

Re: Meňavec a otazky okolo

Posted: 18:33 07. Jul 2009
by Prometheus
Mal by som dalsiu otazku.Tyka sa to OC.
Mam dojem ze u menavca sa po premene pocita item alebo zbroj s naj bonusom do OC.
Ja som si samozrejme studoval wikinu a ne raz ale tam sa mi podarilo najst len to ze pri OC s armor sa rata brnenie alebo stit.Vzdy len jedno z toho.O ostatnych veciach tam nebola rec.
Mozno som to prehliadol alebo zle pochopil.Moja anglictina ja dost chaba.
Mohol by mi niekto poradit?