Page 1 of 2
Meňavec a otazky okolo
Posted: 13:25 05. Jul 2009
by Prometheus
Na rychlo by som mal len jeden dotaz.
Ako to funguje s premenou na meduzu a s jej pohladom skamenenia?
S jednym hracom sme sa len tak pre zabavu natahovali a ja som pouzil ten pohlad a stoji tam uz dost dlho ako celkom pekna socha.
Neni to na stalo ze nie.
Re: Meňavec a otazky okolo
Posted: 13:28 05. Jul 2009
by Pajule
najdi čaroděje..co už umí čarovat myslim kouzla 6 okruhu...tam by měl být kámen na maso a maso na kámen..svitky zatim nejsou

Re: Meňavec a otazky okolo
Posted: 13:30 05. Jul 2009
by Prometheus
No to mi je jasne ale ak to je na stalo tak to je pruser.... Pri hre s inymi hracmi by to bolo dost nechutne.Skamenenie na chvilku je celkom sranda ale permka to je vlastne smrt
Re: Meňavec a otazky okolo
Posted: 13:41 05. Jul 2009
by Krata
Prometheus wrote:No to mi je jasne ale ak to je na stalo tak to je pruser.... Pri hre s inymi hracmi by to bolo dost nechutne.Skamenenie na chvilku je celkom sranda ale permka to je vlastne smrt
Poto se to kouzlo ale jmenuje skaměnění

neměl si to zkoušet

.. najdi mága a ten ti určitě pomůže
Re: Meňavec a otazky okolo
Posted: 13:54 05. Jul 2009
by Pajule
Krata wrote:neměl si to zkoušet
vyzkoušet se má všechno

Re: Meňavec a otazky okolo
Posted: 13:59 05. Jul 2009
by Prometheus
Takze je to na stalo.No nic, nabuduce budem vediet.
Okolo menavca mam vela otazok ale az neskor.Je to dost zaujimavy a a dost zlozity build.
Tymto upravujem aj svoj podpis...
Prometheus = BlackPandora- Otto Brant
Re: Meňavec a otazky okolo
Posted: 16:10 05. Jul 2009
by Krata
Mág mu to zkamenění může zrušit, tudiž to neni na stálo
Re: Meňavec a otazky okolo
Posted: 17:24 05. Jul 2009
by cmon
a zůstává to zkemenění i po restu?
Re: Meňavec a otazky okolo
Posted: 10:44 06. Jul 2009
by ravangorn
Po restartu přijde postava o všechny kouzelné účinky, od býčí síly po zkamenění.
Re: Meňavec a otazky okolo
Posted: 11:10 06. Jul 2009
by Krata
Zkamenění myslim že po resu zůstává, ale nemám to odzkoušené
Re: Meňavec a otazky okolo
Posted: 11:26 06. Jul 2009
by ravangorn
Nezůstává nic. Zkamenění taky mizí, testováno na zkamenění u Gorgon

.
Re: Meňavec a otazky okolo
Posted: 12:50 06. Jul 2009
by Radim
ravangorn wrote:Nezůstává nic. Zkamenění taky mizí, testováno na zkamenění u Gorgon

.
To je škoda byl by to docela slušný i když podlý trest pro některé hráče
C.B.
Re: Meňavec a otazky okolo
Posted: 13:06 06. Jul 2009
by OneIceOne
At normal difficulty or easier, player characters are not petrified but instead paralyzed for a number of rounds equal to the character level of the shifter. The petrification effect is removed when the shifter rests.
Asi je Thalie nastavena na Hard ci výše...
Re: Meňavec a otazky okolo
Posted: 14:38 06. Jul 2009
by nomis_b
OneIceOne wrote:
Asi je Thalie nastavena na Hard ci výše...
Thalie ma nastaveni AD&D rules. Proto je to pernamentni ( pri normal vam tusim NPCnemuzou dat kritikal)
Re: Meňavec a otazky okolo
Posted: 18:33 07. Jul 2009
by Prometheus
Mal by som dalsiu otazku.Tyka sa to OC.
Mam dojem ze u menavca sa po premene pocita item alebo zbroj s naj bonusom do OC.
Ja som si samozrejme studoval wikinu a ne raz ale tam sa mi podarilo najst len to ze pri OC s armor sa rata brnenie alebo stit.Vzdy len jedno z toho.O ostatnych veciach tam nebola rec.
Mozno som to prehliadol alebo zle pochopil.Moja anglictina ja dost chaba.
Mohol by mi niekto poradit?