Page 1 of 1

Lagovanie hry

Posted: 13:54 10. Jul 2009
by jachyra
No ja len, že som postrehla, že odkedy je nový server, odvtedy hra strašne seká - jednoducho chvíľku ide ukážkovo (10 min), potom skoro 5 min laguje jak šialená a potom zase dookola. Počítač mám dosť dobrý, tým to nebude ;D a net mám tiež riadne rýchly.
Pritom viem, že to nerobí mne, ale aspoň ešte 5 ľuďom a presne takto isto.

Neviete, čím by to mohlo byť? Alebo je to fakt chyba serveru?

Re: Lagovanie hry

Posted: 14:13 10. Jul 2009
by kucik
Já jsem se s tím ještě nikdy nesetkal. Co konkrétně se seká a kdy?

Re: Lagovanie hry

Posted: 14:29 10. Jul 2009
by jachyra
pri lagoch: trhá mi to pri všetkom(boj, RP, craft .. fakt všetko), postavička je neovládateľná, napísať jednu vetu trvá aj 2 minúty a vracia ma to v lokácií aj o pol mapky naspäť .. a postavičky a príšerky NPC skáču startrekovským teleportom

pritom sa to vkope hra správa asi takto: 5 min ide doslova dokonalo, krásne rýchlo sa načítava, postava sa v pohode hýbe ... zrazu sek 5 min to laguje, ako som popisovala ... zrazu sek zase 5 min dokonalo a takto dookola (niekedy sú samozrejme časy rôzne) a toto mi robí presne odvtedy, jak sa rozbehol nový server a ako som spomínala, pýtala som sa veľa ľudí na to a všetkým to robilo rovnako ....

Re: Lagovanie hry

Posted: 15:08 10. Jul 2009
by ATom
Já s timto nemám problémy. Hra mi jde výborně, jen vyjímečně mi to laguje.

Re: Lagovanie hry

Posted: 15:13 10. Jul 2009
by kucik
Zkuste si hodit ping na thalii ve chvíli, kdy to laguje.

Re: Lagovanie hry

Posted: 16:53 10. Jul 2009
by jachyra
Hmm .... skúsim preinštalovať comp (nadávky na Vistu) .. hádam rozbehám Win7 ;D

lebo ak to nerobí i ostatným, tak potom to bude jedine chyba u mňa na compe - logická dedukcia. Netom to nebude, robilo to i u svokrovcov i u nás .... potom písnem, či to ide v poriadku, aby sa ostatní nemuseli hroziť :mrgreen:

Re: Lagovanie hry

Posted: 17:08 10. Jul 2009
by kucik
Jednodušší je fakt zkusit ten ping.

Re: Lagovanie hry

Posted: 17:13 10. Jul 2009
by Grunt
Já na win7 jedu v pohodě, žádné lagy...

Re: Lagovanie hry

Posted: 23:22 10. Jul 2009
by LDamian
Občas mi to laguje podobným způsobem, považoval jsem to (a považuji) za problém připojení, které mám nové.

Re: Lagovanie hry

Posted: 00:25 11. Jul 2009
by Krata
mě to funguje naprosto v pořádku, taky nemám špatnej komp a od nového srveru sem lagy nezaregistroval..

Re: Lagovanie hry

Posted: 08:17 11. Jul 2009
by jachyra
Tak reku, ľudkovia, bolo to tou blbou Vistou ...

;D preinštalované a fachá úžasne

Re: Lagovanie hry

Posted: 12:23 11. Jul 2009
by kucik
Spam promazan.