Page 1 of 1

Kradení

Posted: 11:34 11. Jul 2009
by CizaD
Ahoj zdravím

Mám tu dotaz ohledne zlodějského okrádání. Bude se postih co ted mají zloději nějak v budoucnu řešit a nastavit nějaké lepší podmínky na použití této vlastnosti?

Dík

Re: Kradení

Posted: 11:56 11. Jul 2009
by kucik
Bude, ale zatim je hodne neodkladnejsich veci, nez vyresit kradeni.

Re: Kradení

Posted: 11:56 11. Jul 2009
by CizaD
Díky za odpověď


/můžes to zamknout

Re: Kradení

Posted: 11:58 11. Jul 2009
by kucik
Zbytecny. Az se na to bude chtit nekdo znova zeptat, aspon najde rovnou odpoved.