Page 1 of 1
Realie sveta
Posted: 11:33 18. Jun 2007
by Daanri
Hladam ludi, ktory by chceli pomoct pri tvorbe realii sveta Thalie. Pacilo by sa mi keby realie sveta boli popretkavane rozpravaniami, pribehmi, basnami, piesnami, vyrokmi alebo len nazormi od samotnych existujucich postav na svete. Nieco v style...niekoho postava pochadza z Doubkova tak jeho rozpravanie o Doubkove, pripadne niekto pochadza z pouste tak jeho rozpravanie o pusti, pripadne naky zaujimavy vyrok alebo myslienka, ktora vas napadla pri prvom navstiveni danej lokacie. Staci i par viet. Tak isto rozne rady pre zaciatocnikov, pripadne ako prezit v danej oblasti bud formou rozpravania alebo len ako cisty popis v bodoch. Takze kazdy kto by mal zajem, nech napise bud tu, mne do PM pripadne na ICQ. Ak chcete zijuci svet tak ho pomozte vytvorit. Vdaka.
Ostrovy a Pevnina
Posted: 19:21 18. Jun 2007
by Žorž
Výborně, Najív se už nebude muset vyptávat na historky.

Jen když jsme u toho... jakmile se znovu vrhnu na kronikaření, ocenil bych pomoc někoho, kdo hraje postavu na Ostrovech.
Plánuji totiž příště popsat válku s Mlžnými ostrovy a moc o nich nevím, přičemž se mi nechce momentálně vytvářet zápornou postavu na průzkum, abych si nekazil hru za Najíva. Byl bych proto rád, kdyby mi někdo z druhé strany barikády v sepisování pomohl, abychom měli uceléný pohled, aby vzniklo nějaké pěkné napínavé vyprávění. Bylo by moc milé, kdyby se mi nějaký písmenky nadšený hráč někdy ozval, pokud má zájem.
A kromě toho mi na mysl přišlo i něco pro oživení Karathské politiky.... no nic...
... to vše až tak za týden, prosím, až minimalizuji starosti v reálu, budu moc tvořit problémy umělé.
Sem sem to vše napsal, vlastně by sem to nezapomněl. 
Posted: 19:30 18. Jun 2007
by Daanri
hh s tebou som ratal...nikto iny sa uz nenajde? nikto nechce so svojou postavou zanechat nieco v historii Thalie?
Posted: 00:01 19. Jun 2007
by Anurin
Rád přispěju pár příběhy, pokud tedy bude zájem a bude to k prospěchu světa.
Posted: 00:03 19. Jun 2007
by Daanri
Zajem urcite je...dohodneme sa pak cez ICQ. Este niekto dalsi?

Nehambite sa.

Posted: 15:27 19. Jun 2007
by Pajule
jaaa se hlasim*vyskakuje aby byla videt*
Posted: 15:29 19. Jun 2007
by Daanri
Posted: 15:38 19. Jun 2007
by Krata
Už sem Daanrimu psal, taky se hlásim

Hledá se Ostrovan, odměna jen morální!
Posted: 10:31 05. Jul 2007
by Žorž
Pořád hledám ochotného v Ostrovech zběhlého pisálka, co by chtěl pomoct v zaznamenání největších sporů Karathy a Har-Ganethu. T.j. na časové ose asi od l.p. 985, kdy se mezi piráty v Har-Ganethu objevují náboženské bouře, přes oboustranná tažení tam a zpátky, až po 1086, kdy sme vás dostali.
Pokud se nikdo nepřihlásí, vůbec mi to nevadí, já klidně začnu sám, ale pak nebude divu, když překroutím ostrovanské reálie a všechny Ostrovany vykreslím jako krvelačná monstra...

Zatím nevím, nakolik je to pravda a nakolik je podceňuji, tedy jsou bestie ještě větší.

Re: Hledá se Ostrovan, odměna jen morální!
Posted: 13:10 05. Jul 2007
by Fidorka
Žorž wrote:Ostrovany vykreslím jako krvelačná monstra...

Zatím nevím, nakolik je to pravda a nakolik je podceňuji, tedy jsou bestie ještě větší.

Najív by se měl znovu podívat na svůj vypálený cejch ... to by ti mělo osvěžit pohled na ostrovany a měl bys jasno jak moc jsou zlý , krutí a pyšní.

Re: Hledá se Ostrovan, odměna jen morální!
Posted: 21:47 05. Jul 2007
by 566344
Fidorka wrote:Žorž wrote:Ostrovany vykreslím jako krvelačná monstra...

Zatím nevím, nakolik je to pravda a nakolik je podceňuji, tedy jsou bestie ještě větší.

Najív by se měl znovu podívat na svůj vypálený cejch ... to by ti mělo osvěžit pohled na ostrovany a měl bys jasno jak moc jsou zlý , krutí a pyšní.

// tohle by napsal Liu, kdyz by si tenhle topic byl schopen precist
"Zorzi, to je tedy tezce podcenujes. Ta udajne nejhorsi "spina z ostrovu" me sice zamotala do lana jak uzenou rolku, ale nezabijela na potkani jako Karathske straze. Stejne tak napred zkousela ziskat svou kozi dan "po dobrem" - a ne ze by po me svistelo osklive kouzlo pred celou hospodou jak v hlavni hospode v Karathe... A tu kozi dan si zkusila vybrat poprve za tech par let co se toulam mimo poust - jedovati stiri ve vevodskem palaci me oskubavaji pri kazde navsteve jakychkoli obchodniku - steci kdyz nebudes mit oci lejnem zalepene a podivas se za kolik ti co prodavaji a za kolik co vykupuji!
Troubim ti do hlavy celou dobu ze zprahnout se s temi previty v nablyskanych pancirich je nejvetsi chyba tveho zivota, ale co uz. Kdo je tupy, tupym zustane, i kdyz se bude sklebit jak prdel z roztrhanych gati. "
// mnoho barvitych epitet na adresu tech "vsivaku zatracenych Karathskych" bylo pro vetsi prehlednost textu vypusteno editorem
edit: nejake nepresnosti a pravopis
Posted: 23:02 05. Jul 2007
by Kiri
CO????ZE?????
Posted: 23:23 05. Jul 2007
by Sylmael
Kiri wrote:CO????ZE?????
O bože...
Posted: 10:58 06. Jul 2007
by Žorž
Vezmu na tě nože!