Page 1 of 1

Přítelíčk - albatros

Posted: 21:53 12. Jul 2009
by LDamian
Je chybný. Jde vybrat, ale při pokusu o vyvolání se nic neobjeví.

Vzhledem k přání hráče jemuž se to přihodilo hodím tajené informace jako jméno postavy, level a podobné nesmysly (budou li třeba) do PM prvnímu DM, který se přihlásí. :wink:

Re: Přítelíčk - albatros

Posted: 21:54 12. Jul 2009
by DenGrasse
žádný DM se ti nepřihlásí, jestli s tim chceš něco dělat, pošli to kucikovi...

Re: Přítelíčk - albatros

Posted: 22:17 12. Jul 2009
by LDamian
Posláno.