Page 1 of 1
Mulo Zustavani po restartu
Posted: 14:05 13. Jul 2009
by sendys
Zdravim chtěl jsem se zeptat zda by mula mohla zustatvat po restatrtu u hrače ... dnes jsem tam uni mel hodne veci a i s vecma mi zmizela... veci jsem si k sobe nemohl naskladat pac jsme na to nemel misto takze me to docela mrzi děkuji za odpověď
Re: Mulo Zustavani po restartu
Posted: 14:11 13. Jul 2009
by kucik
V dohledný době se to neplánuje. Bylo by potřeba rozšířit persistenci o dočasné kontejnery.
Nedokážu říct, jestli se tohle bude kdy řešit.
Re: Mulo Zustavani po restartu
Posted: 15:45 13. Jul 2009
by sendys
to je skoda ...... docela to tu vadi na dobrosti serveru ... protoze lidi musi znva shanet surovyny a podobne
Re: Mulo Zustavani po restartu
Posted: 16:00 13. Jul 2009
by Grunt
Dobrost je docela zajímavé přídávné jméno
No nevím, ty muly zas tak důležité nejsou. Já sem si ji třeba ještě nikdy nepronajal (tím nechci říct že sou zbytečné). Myslím že jsou důležitější věci na dotáhnutí...
Re: Mulo Zustavani po restartu
Posted: 16:35 13. Jul 2009
by kucik
Od toho jsou prave trezory a persistentnii truhly v dilnach, aby sis tam mohl nechavat material.
Re: Mulo Zustavani po restartu
Posted: 16:51 13. Jul 2009
by sendys
kucik wrote:Od toho jsou prave trezory a persistentnii truhly v dilnach, aby sis tam mohl nechavat material.
To ano .. tak mi dejte 50 K na trezor a do truhly ... tam to nekdo vezne a mate prd

aspon kdyby ez ta mula zmizi ze by se vecoi z ni premystili k majitely ... mimochodem mulu sis nepronajal kdyz uneses hode tak se mas ale kdyz ne tak je to nan ic tudiz potrebujes mulu

Re: Mulo Zustavani po restartu
Posted: 17:28 13. Jul 2009
by Grunt
No já sem to popravdě nikdy moc nechápal. Řekl bych že konečné suroviny, teda aspoň pro postavy s malou silou, nic neváží (nebo jen velmi málo), nevím jak je na tom nějaké železo nebo tak. Účel mul je dle mého následující:
1) Koupím mulu
2) Naplním ji (kůže,ruda...)
3) Dotáhnu ji do města
4) Prodám kůže (nic neváží), materiál zpracuji (neváží nic, nebo jen velmi málo)
Re: Mulo Zustavani po restartu
Posted: 17:53 13. Jul 2009
by sendys
Grunt wrote:No já sem to popravdě nikdy moc nechápal. Řekl bych že konečné suroviny, teda aspoň pro postavy s malou silou, nic neváží (nebo jen velmi málo), nevím jak je na tom nějaké železo nebo tak. Účel mul je dle mého následující:
1) Koupím mulu
2) Naplním ji (kůže,ruda...)
3) Dotáhnu ji do města
4) Prodám kůže (nic neváží), materiál zpracuji (neváží nic, nebo jen velmi málo)
Eh udelam matros ..... jasne ... ale nevazi malo jak ty rikas

Re: Mulo Zustavani po restartu
Posted: 18:04 13. Jul 2009
by kucik
Ty muly se proste v blizky budoucnosti za tyhle penize nebudou delat persistentni nebudou. Jsou pro to jak technicky, tak ekonomicky duvody. Vic se v tom nema smysl vrtat.
Re: Mulo Zustavani po restartu
Posted: 18:12 13. Jul 2009
by sendys
kucik wrote:Ty muly se proste v blizky budoucnosti za tyhle penize nebudou delat persistentni nebudou. Jsou pro to jak technicky, tak ekonomicky duvody. Vic se v tom nema smysl vrtat.
Ja se vas jen ptam kde ma msebrat 50 K na truhlu kdyz jsem rad ze jsem rad na 5 lvlu
Re: Mulo Zustavani po restartu
Posted: 18:15 13. Jul 2009
by kucik
sendys wrote:kucik wrote:Ty muly se proste v blizky budoucnosti za tyhle penize nebudou delat persistentni nebudou. Jsou pro to jak technicky, tak ekonomicky duvody. Vic se v tom nema smysl vrtat.
Ja se vas jen ptam kde ma msebrat 50 K na truhlu kdyz jsem rad ze jsem rad na 5 lvlu
Muzes treba nekomu bohatsimu nabidnout protisluzby za to, ze si k nemu budes moct dat par veci. Zapoj fantasii.
Re: Mulo Zustavani po restartu
Posted: 18:28 13. Jul 2009
by sendys
kucik wrote:sendys wrote:kucik wrote:Ty muly se proste v blizky budoucnosti za tyhle penize nebudou delat persistentni nebudou. Jsou pro to jak technicky, tak ekonomicky duvody. Vic se v tom nema smysl vrtat.
Ja se vas jen ptam kde ma msebrat 50 K na truhlu kdyz jsem rad ze jsem rad na 5 lvlu
Muzes treba nekomu bohatsimu nabidnout protisluzby za to, ze si k nemu budes moct dat par veci. Zapoj fantasii.
Ah ano ... to uz me taky napadlo ..

zatim jsem si to netrouf
Re: Mulo Zustavani po restartu
Posted: 21:05 18. Jul 2009
by monstera
sendys wrote:
Ja se vas jen ptam kde ma msebrat 50 K na truhlu kdyz jsem rad ze jsem rad na 5 lvlu
A nechceš toho už na 5. levelu trochu moc ?
Re: Mulo Zustavani po restartu
Posted: 11:48 19. Jul 2009
by sendys
monstera wrote:sendys wrote:
Ja se vas jen ptam kde ma msebrat 50 K na truhlu kdyz jsem rad ze jsem rad na 5 lvlu
A nechceš toho už na 5. levelu trochu moc ?
A nenapadlo tě že jsme se na to zeptal atd ? = )