Page 1 of 1

Chybějící při otevírání toolsetu

Posted: 13:10 13. Jul 2009
by Esuliams
Když už se tu bavíte o toolsetu, mě to píše, že mi chybí hak Thalie tiles 1_1 .
Stáhla jsem si balíček haků ze stránek Thalie, ale tam není... hledala jsem ho v složce NWN-nevidím ho tam. Tak jestli by mi mohl někdo říci, kde ho najít nebo poslat...
díky

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:05 13. Jul 2009
by kucik
Soubor thalie_tiles_1_1 je starý a už docela dlouho se nepoužívá.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:18 13. Jul 2009
by Esuliams
Proč mi to teda píše, že mi to chybí a nechce mě to tam pustit?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:54 13. Jul 2009
by kucik
Máš stažený aktuální WB_modul?