Page 1 of 1

Stínový ďábel

Posted: 10:01 16. Jul 2009
by Freddy
Mohl by se někdo prosím podívat na Vyvolaného Stínového ďábla ?

Nereaguje na příkazy , pouze následuje postavu , občas se "zasekne" při utoku snížení síly ,

je to prakticky docela nepoužitelný summon .


:|

Re: Stínový ďábel

Posted: 10:39 16. Jul 2009
by Gorrgorroth
To už je pěkně dlouho no, asi od doby co sem hrál za SD ještě já... Ale co s ním udělat fakt nevím.

Re: Stínový ďábel

Posted: 12:10 16. Jul 2009
by ATom
¨Jojo je to docela nepoužitelné maji to všechny SD, musiš si počkat na Pána Stínu ten už je v pořádku. :wink:

Re: Stínový ďábel

Posted: 13:56 16. Jul 2009
by Freddy
Aha tak tím se tedy vysvětluje proč tu je (bylo) více SD na epických levelech .

Nepoužitelný Stínový ďabel jako silný motivační faktor k vylevelování


a Pán Stínů na obzoru :mrgreen:

Re: Stínový ďábel

Posted: 14:42 16. Jul 2009
by ATom
A na epickém SD se pán stínu ještě vylpšuje myslim že co 2lvl nebo tak nějak.