Page 1 of 1

Persistentni truhla

Posted: 13:56 18. Jun 2007
by Sven
Persistentni truhla me ukradla vetsi amulet akrobata...proste sem ho do ni ulozil a ona ho sezrala

Posted: 14:04 18. Jun 2007
by Daanri
Do perzistentnej truhlice sa nesmu davat veci z questov a z obchodov, nie su zatial v palete a co nie je v palete to truhlica "sezere". Amulet sa vrati.

Posted: 14:07 18. Jun 2007
by Sven
navic me vymenila boty co jsem v ni mel ulozene uz drive- draci backurky (+2dex, 10odol na magii) za draci backurky (+2dex, 10odol na magii, imunita na srazeni a na strach)

Posted: 14:09 18. Jun 2007
by Daanri
Jop to iste...znova zopakujem nedavat do truhlice veci kupene v obchodoch, pripadne ziskane v Q...truhlica ich zmeni alebo uplne necha zmiznut pretoze nie su v palete veci, ktore je v hre. Tak isto truhlicu vzdy zatvarat cez tlacitko zavriet, moze sa potom zaseknut a vsetky veci ulozene po zaseknuti do truhlice zmiznu.

Posted: 14:21 18. Jun 2007
by Rejty
Neprodavat veci z obchodu. Pracuje se na novem sortimentu, ktery pujde dat do perzistentnich truhel.

Posted: 20:12 18. Jun 2007
by monstera
Daanri wrote:Jop to iste...znova zopakujem nedavat do truhlice veci kupene v obchodoch, pripadne ziskane v Q...truhlica ich zmeni alebo uplne necha zmiznut pretoze nie su v palete veci, ktore je v hre. Tak isto truhlicu vzdy zatvarat cez tlacitko zavriet, moze sa potom zaseknut a vsetky veci ulozene po zaseknuti do truhlice zmiznu.
a ještě nedávat do truhly očarované zbraně z kraftu, protože ztratí očarování a jsou z nich jen obyčejné ! ( Lucie na to už dvakrát doplatila )

Posted: 21:39 18. Jun 2007
by Kiri
Celkove, davat do truhel neco upnormalniho se nevyplaci...jen doplnim ze truhla polkne jen 50 tis Zl zbytek zmizi (v penezni hodnote - penize vlozene do truhly ne hodnota veci), kdyz uz sme u toho. Snad sem zase nekoho nenastval :D

Posted: 22:59 18. Jun 2007
by Fidorka
Tak když už se píše co tam nedávat , tak do truhel rozhodně nedávejte socket věci !! Všechny předměty , které mají možnost být doplněné magickými kameny se totiž v truhle taky mění na obyčejné... A něvěřili by jste jak je smutné když se 3 socketový meč ( fakt padají vyjímečně ) v bedně promění na obyčejný kus plechu.

Posted: 23:10 18. Jun 2007
by Sylmael
Kopu starosti si usetrite ked tie Satanove truhly nebudete pouzivat. Btw som sa dopocul o zaujimavom sposobe ako ..au.. aaaau neeee... aaaah *je umlcany sprskov sipov do tela.. uz nikdy sa nedozviete tie najtemnejsie tajomstva*