Page 1 of 2
Stromy pro NWN
Posted: 09:25 20. Jul 2009
by CizaD
Ahoj všem
Při brouzdání na netu jsem našel krásné stromy do NWN mrkněte na tyto odkazy a uvidíte sami.
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Ha ... il&id=7802
Re: Stromy pro NWN
Posted: 09:33 20. Jul 2009
by kucik
To je override stromů. To znamená, že si to klidně můžeš plácnout do složky override a změní ti to vzhled modelů stromů.
Re: Stromy pro NWN
Posted: 15:05 20. Jul 2009
by George
Hodně zajímavé, s tímhle přístupem se bude hrát NWN ještě hezkých pár let.
Re: Stromy pro NWN
Posted: 00:05 22. Jul 2009
by CizaD
Člověče já ti koukal tak na ty screeny že jsem si ani nevšim že to je možné si to tam dát

) no to je tak když má zloděj hodně ve vnímání

)
Už to tam mám koukejte na pár obrázku z Thalie.
Re: Stromy pro NWN
Posted: 00:21 22. Jul 2009
by CizaD
Par dalších screenů
Re: Stromy pro NWN
Posted: 06:36 22. Jul 2009
by Grunt
Už to taky mám, vypadá to pěkně. Chtělo by to více takových vychytávek.
Re: Stromy pro NWN
Posted: 07:24 22. Jul 2009
by Tretas
No taky si nemůžu vynachválit

Re: Stromy pro NWN
Posted: 09:21 22. Jul 2009
by monstera
Tretas wrote:No taky si nemůžu vynachválit

A co to udělá s těžitelným stromem ?
Re: Stromy pro NWN
Posted: 09:35 22. Jul 2009
by kucik
monstera wrote:
A co to udělá s těžitelným stromem ?
To samé co s jakýmkoliv jiným.
BTW: Přijdou mi v tom ty stramy takový strašně velký.
Re: Stromy pro NWN
Posted: 12:13 22. Jul 2009
by Czech_Luthor
Ne, těžitelnej strom je placeableovej strom (nevim jestli to place-bla bla píšu dobře) tudíž zůstane stejnej jako byl předtím, protože je vložen z palety serveru.
Z toho vyplívá že se mění pouze a jen stromy které jsou vložený díky dlaždicím a vychytávkám terénů.
EDIT: Taky jsem si to stáhnul je to pecka

Re: Stromy pro NWN
Posted: 12:14 22. Jul 2009
by kucik
Aha. Jsem si myslel, že to přepisuje i placeably.
Re: Stromy pro NWN
Posted: 13:54 22. Jul 2009
by Czech_Luthor
No já právě v první chvíly, když jsem odlogl u severní brány v Karathe aby se to aktualizovalo a pak se zas logl, myslel že to nefunguje pač tam sou ty placeablové stromy a pak jsem vyběhl na farmu a tam už byly nové tvary.
Re: Stromy pro NWN
Posted: 16:40 22. Jul 2009
by kucik
Teoreticky by ani nemuselo bejt moc práce trochu si s tim pohrát a nechat přepsat i placeably. Jejich walkmesh si drží server, tak by to snad šlo.
Re: Stromy pro NWN
Posted: 18:06 22. Jul 2009
by Czech_Luthor
no spíš si myslim, že tam jsou ke stažení právě ty nové placeably stromů.

Re: Stromy pro NWN
Posted: 20:41 22. Jul 2009
by kucik
Ted jsem te nepochopil.