Page 1 of 1
trygolit nebo jak se to pise
Posted: 09:30 20. Jul 2009
by Salyr
trygolyd nebo jak se poise v podtemnu je buglej on tam je sprajclej mezi drevem a barakem hazi spely a nejde se knemu na blizko dostat takze ten kdo nema luk nebo kus je v riti von hazi docela kruty spely
Re: trygolit nebo jak se to pise
Posted: 09:36 20. Jul 2009
by kucik
Je pravděpodobně z dynamickýho spawnu, takže ho to hodí pokaždý trochu jinam a hlavně hledat podle tohodle popisu troglodyta v podtemnu je asi jako hledat ztracenej zlatej zub v cikánskym ghetu.
Re: trygolit nebo jak se to pise
Posted: 09:40 20. Jul 2009
by Salyr
pardon za popis je to treti lokace kde se objevi trygoliti projde se pres ten malej baracek a v tom velkym tabore hned za nim
Re: trygolit nebo jak se to pise
Posted: 09:46 20. Jul 2009
by kucik
Bez ohledu na to, že nevim, kud kam se jde, v toolsetu prostě není vidět, kudy kam vede cesta a bez přesnýho názvu lokace tam není možný cokoliv najít.
Pro představu: Thalie má okolo osmi set používaných lokací a otevření jedné lokace v toolu trvá přes minutu. Není možné procházet celé podtemno a hledat, co by to tak asi mohlo být.
Re: trygolit nebo jak se to pise
Posted: 10:06 20. Jul 2009
by Garett
Tam bude asi problem v tom ze se celej ten dung, asi o 5 lokacich mozna vic, jmenuje Troglodyti jeskyne.
Re: trygolit nebo jak se to pise
Posted: 10:15 20. Jul 2009
by kucik
Pokud to jsou Troglodytí jeskyně, tak už aspoň je, od čeho se odpíchnout, když se podívám, že jich bylo v poslední době navštíveno šest.
Re: trygolit nebo jak se to pise
Posted: 18:34 07. Apr 2010
by -darkvision-
Hlasim, neivm zda je to ci neni chyba.
lokace: Troglodyti jeskyne (ta lokace jak se jde o patro nize - je tam nejaka svatyne nebo co)
npc: knez boss - nevypadne z nej zadna trofej
Re: trygolit nebo jak se to pise
Posted: 07:26 08. Apr 2010
by nomis_b
-darkvision- wrote:nevypadne z nej zadna trofej
a creeperi nebudou mit co zrat
prece nemusi z kazdeho bosse vypadavat trofej, ne ? treba muze mit vice zlata v truhlach kolem sebe ne? Co by ten koboldik s tema vsem ahlavama furt delal...
btw: lokace: * trogdoylyti jeskyne
ma problem jedine v tom, ze do "kulatych domu " mohou NPC "vlezt", (PC podle me jen z urciteho uhlu) takze by se hodilo kolem tech domu naskladat nejake kameny, a posunout spawn ve vsech tech 3 lokacich trosku dal od tech domu.
Re: trygolit nebo jak se to pise
Posted: 10:03 08. Apr 2010
by -darkvision-
No nemusi, to je pravda.
Ale na druhou stranu, ze z nej vypadl kaminek za 50gp, se mi zda směšný, na to, jaký má kouzla a ochranku kolem sebe. V těch truhlach mel cca dohromady 6.000.
To i za stareho hakovce + jeho poklady je vice a je to o dost jednoduší.
Jen jsem se ptal, pokad to tak je schválně, ok, beru to. Jen to zamrzí, kdyz je to těžší dung.
Re: trygolit nebo jak se to pise
Posted: 11:40 08. Apr 2010
by nomis_b
oni tam sou dohromady 2 bossove. jeden knez, jeden valecnik, kazdy v jine lokaci. coz na to jak je to rozsahle, mi prijde tak akorat. z toho valecneho bosse je taky slusny poklad, takze kdyz se to secte, tak mi to prijde primerene.. je to samozrejme tezsi nez hakovci, ale zase jak pro koho a to je polemika na dluhou debatu.
Muzu rcit za sebe, ze kdyby u toho kneze byl poklad v truhle o cca 2000 vice, neskodilo by.. ale treba jsou tam zamkle truhly, ktere jste rozbily (spolu s obsahem..), nebo zrovna NAHODA vam dala nejmensi mensi poklad co jde, a priste je tam vice..
Pokud si pamatuju tak to byl relativne vynosny dung, nepatril mezi takove, ez by se ti neproplatili lecici lektvary zpet (samozrejme pokud tam lezes na takovem lvlu, ez za kazdou potvoru pijes 10 lektvaru tak nema smysl dal debatovat)
Re: trygolit nebo jak se to pise
Posted: 11:52 08. Apr 2010
by -darkvision-
No bedny, zamcene, ted nevim, myslim ze nebyly. Jen pasti a tech jsem se zbavil.
Byli jsme jen u jednoho, pze pri vylezu ven od toho kneze, byl hned spawn lucistniku, zakerny do zad a jeden clen to neprezil. Takze nakonec byly náklady vetsi nez vynos
Jinak toho hakovce da sam valecnik, da ho sam i zaklinac.
Coz toho kneze troglodytu, nevim nevim. Nezkousel jsem a popravde nemam ani odvahu na neho jit sam, zatim. Preci jenom kdyz ti da paralyzu a slepotu tak je rychlej the end.
Jak rikas, je klidne mozne, ze jsme meli nejakej mensi poklad.
Ok. Dik za debatu, jeste tam parkrat skocime a uvidime.