Page 1 of 1
Nabírání posil
Posted: 11:34 20. Jul 2009
by kucik
Je někdo ochotný a schopný pracovat 3DS Maxu, naučit se něco o modelování do NWN a podobné věci?
Jedná se o nárazové a né moc časté věci, ale čas od času je něco takového potřeba.
Re: Nabírání posil
Posted: 23:00 07. Sep 2009
by DenGrasse
Tým Kronikářů hledá psavce schopné se zhostit krátkých textů na zadaná témata. Hlaste se u tiskového mluvčího Žorže nebo ředitele slovenské pobočky pana Daanriho.
Re: Nabírání posil
Posted: 17:48 16. Dec 2009
by kucik
Stále hledáme lidi, co by jakkoliv pomohli ať už s tvorbou vlastního světa, nebo i souvisejícími činnostmi. Například aktualizace webu.