Page 1 of 1

Vaše galerie jak vidíte Thalii

Posted: 21:12 21. Jul 2009
by Gorrgorroth
Tak něco v tomhle stylu jsem viděl tuším na EQ, přišlo mi to docela dobré...prostě si naskenujte co ste kreslili a pochlubte se...pokuste se na téma Thalie, případě nějaké fantasy zítra taky něco přihodím.

Re: Vaše galerie jak vidíte Thalii

Posted: 12:42 23. Jul 2009
by Gorrgorroth
Z LotR-

Re: Vaše galerie jak vidíte Thalii

Posted: 13:53 23. Jul 2009
by tao kan
Tyto jsem kreslil pro IC na cizím serveru, snad to neva.

Re: Vaše galerie jak vidíte Thalii

Posted: 09:48 24. Jul 2009
by Within
paar vytvoru :-)