Page 1 of 1
Stan
Posted: 22:46 18. Jun 2007
by steel_martin
Nenašel sem tu subforum chyby itemů nebo něco podobnýho tak to píšu sem:
Nefunguje stan, nebo sem nepochopil, jak má stan fungovat - Koupil jsem malý stan, dal jsem použít předmět, předmět se použije a nic.. je to rozbitý nebo to nechápu?

Posted: 23:13 18. Jun 2007
by Sylmael
Kde si ho kupil?
Posted: 23:52 18. Jun 2007
by steel_martin
Karatha - Východní brána, vetešník Moris
Posted: 00:06 19. Jun 2007
by Sylmael
Ak je ten stan u toho NPC obchodnika nastaveny na nekonecny predaj tak to maze premenne na nom. A to sposobuje ze je potom nerozbalitelny. No.. to boli predmety ktore som robil na zaciatku svojej tvorivej kariery tak preto aj tak funguju.

Vela veci som vtedy nechapel a nevedel. Keby som to prerobil urcite by s tym uz neboli problemy a bolo by to viac univerzalnejsie. A casu mam vela ked treba. Len je problem sa dostat k ehm rok starym scriptom a objektom z palety ktore ja uz doma nemam.
Zatial vsak postaci ak ti DM stan vymeni z inventara za taky isty z palety (funkcny).
Posted: 10:45 19. Jun 2007
by steel_martin
Hmm.. tak to nevim, co by to mohlo vyřešit.. možná prodej přez dialog ( "Nazdar, nechceš si vybrat z mého širokého sortimentu stanů? Malý stan - 150 Zl, Střední stan .... ")
Posted: 12:20 20. Jun 2007
by Rejty
Opraveno.