Page 1 of 1
Přítelíček - tygr
Posted: 17:31 23. Jul 2009
by LDamian
Není možno ho stejně jako ostatní přítelíčky odvolat dialogem.
Re: Přítelíček - tygr
Posted: 17:52 23. Jul 2009
by kucik
To znamena, ze v tom dialogu ta moznost chybi, nebo ze nefunguje?
Re: Přítelíček - tygr
Posted: 15:34 24. Jul 2009
by ravangorn
U mojí pixie se možnost odvolání přes dialog prákrát neukázala. Pod vlivem efektu nebyla, jestli to na to má vliv.
Re: Přítelíček - tygr
Posted: 16:05 24. Jul 2009
by Godried
Jen pridam jeden zajimavy postreh, pokud u pritelicka (pixie) dam jinou volbu nezli odvolat pritelicka, tak pri dalsim rozhovoru je volba odvolat pritelicka nedostupna... tzn. vubec se nezobrazi.
Parkrat se mi to uz stalo...
Re: Přítelíček - tygr
Posted: 20:27 24. Jul 2009
by LDamian
Chybela. Ale nejsem si jist, zda to tak je za všech okolností. Nechám prověřit.