Page 1 of 1

Poškozené HAKy

Posted: 20:31 24. Jul 2009
by -RoF-
Ahoj

chtěl sem zkusti thalii, ale když sem si stáhl haky co jsou třeba ke hraní tak mi většina souborů při rozbalování napsala, že jsou poškozeny a nejdou použít.

Zkoušel sem stahovat bud postupné haky a nebo celý balík a vždy to blblo.
Programy jsou zkoušel Rar a winzip a vše to samé.

Nevíte proč to dělá? A popřípadě jak to opravit?

Dík za pomoc

PS: Stahoval sem to celé už 3x a pořád nic.

Re: Poškozené HAKy

Posted: 21:16 24. Jul 2009
by kucik
Pouzivam WinRar 3.71 pod woknama a na linuxu unrar 3.8.5.
S nicim jsem nemel problem. Nejaky soubor konkretne? Muzu to zkusit zabalit jinak.

Re: Poškozené HAKy

Posted: 21:22 24. Jul 2009
by -RoF-
kucik wrote:Pouzivam WinRar 3.71 pod woknama a na linuxu unrar 3.8.5.
S nicim jsem nemel problem. Nejaky soubor konkretne? Muzu to zkusit zabalit jinak.
thalie_main
thalie_ls

tyhle dva mi myslím nešly ostatní dobré snad
Ještě sem si říkal jestli by to nemohlo být netem, ale stahoval sem to přes getright, tak by to snad mělo být stabilní.

Re: Poškozené HAKy

Posted: 22:13 24. Jul 2009
by kucik
Ted jsem to zkousel a oboji mi slo normalne rozbalit. Zkus to treba stahnout nejakym beznym stahovacim programem.

Re: Poškozené HAKy

Posted: 16:28 25. Jul 2009
by -RoF-
kucik wrote:Ted jsem to zkousel a oboji mi slo normalne rozbalit. Zkus to treba stahnout nejakym beznym stahovacim programem.
Díky, už se povedlo, chci zkusit kobolta, sice vypadá divne tenhle model (sem tam šaty nefunguji jak maji) ale uvidím.
Díky