Page 1 of 1
Persistence
Posted: 15:41 25. Jul 2009
by kucik
Muze mi nekdo rict, komu to pravidelne v dilnach vypisuje chybu TOO MANY INSTRUCTIONS?
Obcas to vidim ve vypisu, ale porad se k tomu nikdo ne a ne priznat.
Re: Persistence
Posted: 13:09 20. Sep 2009
by Necrooo
Sem to asi nepatri, ale jinde jsem to nenasel. Jak ta persistence funguje? To si pronajmu a kdyz tam dam veci tak je tam budu mit nez je zas vyndam? (i pres nekolik restartu)
Re: Persistence
Posted: 13:11 20. Sep 2009
by kucik
Ano, je to zatim jediny zpusob, jak uchovavat predmety pres restart mimo inventar postavy. V soucasnosti jsou persistentni kontejnery v bankach a nekterych dilnach. Pronajmes, dostanes klic a muzes pouzivat.
Re: Persistence
Posted: 18:57 20. Sep 2009
by venomeq
kucik wrote:Muze mi nekdo rict, komu to pravidelne v dilnach vypisuje chybu TOO MANY INSTRUCTIONS?
Obcas to vidim ve vypisu, ale porad se k tomu nikdo ne a ne priznat.
kuciku mne to vypisuje i kdyz beham treba mezi lokacema nebo oteviram dvere tak mi to tu hlasku hodi nebo taky hlasku Chyba scriptu( ci neco podobneho)
Re: Persistence
Posted: 19:36 20. Sep 2009
by kucik
Tahle hlaska se vypise vsem na serveru. Ale pokud to pise neco o persistentni truhle, tak je puvodce nekdo, kdo si zrovna hraje s truhlou.
Mno, uz se mi nekdo ozval, takze to zkusim resit.
Re: Persistence
Posted: 21:53 20. Sep 2009
by cmon
me se to obcas objevi v dilnach a pripada mi, kdyz tam necham veci pod ten stovkovej limit tak mi nejaky stejne vzdycky zmizi
Re: Persistence
Posted: 11:59 21. Sep 2009
by kucik
Uz jsem si vzpomněl, že jsem na tohle před časem vymyslel ochranu. Tak jí zkusim co nejdřív aplikovat.
