Page 1 of 1

Kobold a jeho město

Posted: 17:02 25. Jul 2009
by -RoF-
Po úspěšném vstoupení do hry jsem objevil nový problém.

Založil jsem postavu Kobolda. Povídám si s kostou, vyberu si boha, nakoupím věci, ale když chci jít do světa, tak mi řekne že mě pošle do Hagolu. Já tedy souhlasím, kostra mi o něm povídá a já ji poděkuji a nic.

Nemám možnost nikam vstoupit.
Dík za vyřešení.

Re: Kobold a jeho město

Posted: 17:14 25. Jul 2009
by Manas
yop je tam chybka do dolniho Hagolu te to nehodi musis poprosit nejake DM ve hre at te hodi do Hagolu a da ti penize na svazani duse 8)

Re: Kobold a jeho město

Posted: 19:46 25. Jul 2009
by -RoF-
To je pěkné. Tak to bych raději DM poprosil, ať mě hodí do města, kam se dá dostat, ať nehraju sám :roll:

Re: Kobold a jeho město

Posted: 20:09 25. Jul 2009
by kucik
Pokud si te jeste zadny DM nevsiml, tak se nejakemu ozvi. Jinak podtemno a navic rasa kobolda muze byt dost orisek. Pro zacatek to nevidim jako nejvhodnejsi. Pokud sis precetl realie, tak muzes tusit, co te ceka.

Re: Kobold a jeho město

Posted: 20:41 25. Jul 2009
by -RoF-
Jeden DM mi už pomohl, dík moc :wink:
Reálie jsem trochu četl, počítám že to bude těžké, ale nevadí.