Kobold a jeho město
Posted: 17:02 25. Jul 2009
Po úspěšném vstoupení do hry jsem objevil nový problém.
Založil jsem postavu Kobolda. Povídám si s kostou, vyberu si boha, nakoupím věci, ale když chci jít do světa, tak mi řekne že mě pošle do Hagolu. Já tedy souhlasím, kostra mi o něm povídá a já ji poděkuji a nic.
Nemám možnost nikam vstoupit.
Dík za vyřešení.
Založil jsem postavu Kobolda. Povídám si s kostou, vyberu si boha, nakoupím věci, ale když chci jít do světa, tak mi řekne že mě pošle do Hagolu. Já tedy souhlasím, kostra mi o něm povídá a já ji poděkuji a nic.
Nemám možnost nikam vstoupit.
Dík za vyřešení.