Medvěd
Posted: 23:07 26. Jul 2009
Pronajmul jsem si medveda v Alwu a kdyz ho chci vratit, tak co se nestane, meda ma v inventari dusi bytosti...
Jen doufam, ze sem se nezaprodal a o dusi se nedelim s medou
Jen doufam, ze sem se nezaprodal a o dusi se nedelim s medou