Page 1 of 2

Porada na tema lokace trpaslíků

Posted: 06:55 19. Jun 2007
by Fidorka
Já nevím jestli se to smí tady probírat , ale snad když je to uzavřené fórum pro WB/DM tak to snad nebude až tak velký průšvih. Ale pokud by to byl problém tak to smažte že ? :lol:

Jinak kdo se nechce zbytečně těšit a vědět víc o trpasličí lokacích ať to už přestane dál číst....

Re: Porada na tema lokace trpaslíků

Posted: 07:07 19. Jun 2007
by Fidorka
Takže teď když odešli ti co dál číst nechtějí mám tu pár návrhu na prodebatování :

1, Před hostincem U bitevní sekyry ( to je ten veřejný hostinec pro návštěvy ) budu dělat ustájení pro koně a poníky hostů a navíc bych tam měla představu i něco z domácí zvěře. Tzn.. podzemní bizon ( krávy ) na maso/mléko a slepice. Je problém s podzemním chovem nebo není ?

2, Dále bych chtěla spojit Kováře a Platnéře do jedné "firmy" myslím tím dva obchodníky , ale ve stejném obchodě/dílně... schváleno ? Ulehčilo by mi to trošku práci s velkou tavící pecí... :roll:

3, Získaný volný krámek na náměstí bych využila na jedno "malé překvapení" a to na podzemní skleníky. Aby i začínající levly u trpaslíků měly kde získat aloe , česnek , bavlnku plus pár dalších základních rostlin/kořenů.

*podpis* Otrokyně trpaslíků násilně zavlečená na práci v dolech mocným Rejtym

Posted: 08:40 19. Jun 2007
by Daanri
Ked sme pritom...neviem ci ti Rejty vravel...ale hostinec mam rozdelany ja, aby si ho nahodou nezacala delat. Ale delam iba interieri.

Posted: 09:17 19. Jun 2007
by Rejty
1.) Neni problem s chovem podzemni zvere. Neco ti trpaslici jist musi.
2.) Klidne to spoj.
3.) Skleniky tam mohou byt. Jen v Khar-Durnu nebude start.

Posted: 18:12 19. Jun 2007
by Fidorka
Daanri wrote:Ked sme pritom...neviem ci ti Rejty vravel...ale hostinec mam rozdelany ja, aby si ho nahodou nezacala delat. Ale delam iba interieri.
O tvém hostinci U trolobijce vím , ale já jsem to pochopila tak že to je hostinec už přímo trpasličí ( je vlastně už dole ) a já že budu dělat hostinec pro návštěvy ( tzn. trochu luxusu před audiencí atd. ) Ale jestli má být jen jeden tak tím líp. Odpadne mi práce a z hlavního sálu se půjde rovnou do skleníků ( je logičtější že je více u povrchu a dá se přivádět světlo např. pomocí zrcadel a krystalů )

Posted: 18:26 19. Jun 2007
by Daanri
Jaj no ja neviem o dvoch hostincoch...len o jednom. To skor Rejty nech sa vyjadri ci jeden ci dva. Ale ja si myslim, ze jeden by mohol stacit a staje sa mozu spravit hned na zaciatku niekde pri vchode. :wink:

Posted: 18:43 19. Jun 2007
by Rejty
Jak chcete, necham to na vas. On by stacil klidne jeden s pokojema na spani.

Posted: 18:57 19. Jun 2007
by Krata
trpaslici jsou hrda rasa, jestli se někomu nelíbí jejich hostinec tak at si spěj u prasat :)

Posted: 19:51 19. Jun 2007
by Fidorka
Bezva , hostinec je tvůj , stáje , něco jako farmu a skleník udělám já...

Jinak ty stáje budou jak se vejde do .... po vstupu pak ... a potom ... a nakonec ... a vůbec nechte se překvapit ! :twisted:

Re:

Posted: 17:12 28. Feb 2008
by Sorrow
Fidorka wrote:Bezva , hostinec je tvůj , stáje , něco jako farmu a skleník udělám já...

Jinak ty stáje budou jak se vejde do .... po vstupu pak ... a potom ... a nakonec ... a vůbec nechte se překvapit ! :twisted:
Tak ja furt cekam na to prekvapeni a nic se nedeje.Nebo to, ze se nic nedeje je to prekvapeni :wink:

Re: Porada na tema lokace trpaslíků

Posted: 23:17 28. Feb 2008
by Daanri
To uz ani necekej, to si budeme muset zas udelat neco samy. :wink:

Re: Porada na tema lokace trpaslíků

Posted: 12:21 29. Feb 2008
by Sorrow
Je mi to jasny ale stacilo aspon napsat naschledanou, hovno bude...

Re: Porada na tema lokace trpaslíků

Posted: 12:24 29. Feb 2008
by Rejty
Nekdo se nezmuze ani na to a radsi dela mrtvyho brouka.

Re: Porada na tema lokace trpaslíků

Posted: 22:27 02. Mar 2008
by Theo
Ahojte chalani,
Neverim ze Cairon len dak zdupol. Skor iny ucet :)

Sewas

Re: Porada na tema lokace trpaslíků

Posted: 22:31 02. Mar 2008
by Rejty
To si nemyslim, by snad o sobe dal vedet...