Page 1 of 9
Chyby v lokacich
Posted: 17:31 19. Jun 2007
by 566344
Obracena postava pri vstupu do nasledujicich minilokaci/mistnosti. Postava se octne zady do mistnosti a "mimo" mistnost - v prostoru jeste pred prechodem. Vetsinou se ji jeste zavrou dvere pred nosem aby byla poradne izolovana v male predsince. Mozna je to schvalne (?) - protoze takhle je kamera umistnena uvnitr mistnosti - nasel jsem to na vice mistech: Alwariel-slech. ctvrt, magicke poterby; Alwariel-slech. ctvrt, vevoduv palac; Alwariel - pristav, hospoda.
Alwariel-pristav: na krizovatce smerem k slecht. ctvrti preblikavaji textury
Alwariel-vych. brana, dum lukar/sipar: Bud na prvni klik nefunguje uzavirani obchodu v nocnich hodinach nebo dvoji klik na dvere uzamce puvodne odemcene dvere, tentokrat na dlouho (az do rana? netestoval jsem). Takhle se deje v nocnich hodinach.
Alwariel - hajek mrtvych, vchod do chramu (po lavce okolo kmene stromu): jeden ze straznych stoji tak, ze je velmi obtizne jej obejit. Pres nakliknuti kurzorem neni nalezena cesta a pohybem mysi se hrac pohybuje po poli prechodu (zvlaste pri ceste z chramu ven).
Prahvozd - elfi stezka u Alwarielu; Prahvozd -vrsek (a dalsi lokace prahvozdu): Tam vsude jaguari, opice obycejne, opice bile, lesni zmije neposkytuji zadne maso. Jaguari ani nejdou stahnout z kuze.
edit: dopresneni problemu s dvremi a jejich zamykanim
Posted: 17:43 19. Jun 2007
by Daanri
Problem zatvarania dveri, resp problem prechodu v Alwarieli je sposobeny chybou v tilesete, v nasich silach nie je opravit priamo ten tileset.
Obchody sa uzatvaraju na noc po prvom otvoreni dveri. Cize ked v noci vojdes raz dnu alebo otvoris a znova zavries dvere tak uz druhykrat ich neotvoris az do rana, pretoze sa obchod zavrel.
Zver v prahvozde sa upravi aby sla stiahnut. Tak isto aj to preblikavanie a zavadzanie NPC sa moze opravit.
Posted: 07:21 20. Jun 2007
by 566344
Takova drobnost... Ale:
Zemedelci, farmy okolo Ivory. V popiskach maji "Zemedelec, jehoz kazdodennim ukolem je obdelavat pole, zasYt a sklidit bohatou urodu."
Cestinarsky spatne, seje se mekce. Tazke leda zasit.
Opraveno.
Posted: 11:18 20. Jun 2007
by Michal
No jo, a Karel zvířata nepěstuje, ale chová. Jestli si dobře pamatuju, tak prodává maso z pěstovanejch krav
Už sem ale viděl ošklivější hrubki,tahle do očí tolik nebije

Posted: 15:08 20. Jun 2007
by steel_martin
Když už sme u těch hrubek - tak bacha na
včelý úl
btw: Jinak ty hrubky jsou asi jen minoritní problém.. sám vím, jak otravný a zdlouhavý je aktualizování instancí v modulu.
Posted: 16:47 20. Jun 2007
by Rejty
Kde je ,,včelÝ úl"?
Posted: 18:08 20. Jun 2007
by pepa48
v Ivory...
Posted: 18:33 20. Jun 2007
by 566344
pepa48 wrote:v Ivory...
I na vychod od karathy na farme...
Posted: 21:22 20. Jun 2007
by Rejty
Asi dostanete diktat panove, kdyz tu furt strasite s tim pravopisem

Posted: 21:32 20. Jun 2007
by Sylmael
Pri volbe boha u Thaala je namiesto Azhar napisane Aznar. Ja neznaja boha Aznar!
Posted: 21:36 20. Jun 2007
by 566344
Rejty wrote:Asi dostanete diktat panove, kdyz tu furt strasite s tim pravopisem

No, ono je obcas zajimave. CHvili "sbiram", pak zase "zbiram", uz jsem z toho nejaky smateny. A soufale straceny. //ale chapu to, ve slovenstine "sa zbieras", v cestine "se sbiras"
Posted: 16:16 21. Jun 2007
by Žorž
Abych se přidal k OT... kováři pravděpodobně vykupují jen kvalitní, pořádně tvrdé UHLÝ.

Krásný detail.
Posted: 16:22 21. Jun 2007
by photter
vy naděláte, nemáte kapku fantazie, už ste někdy viděli pozemský uhlí aby vyrustalo ze země v podobě fujtajblovejch houbovitejch krápníků ?
to, čím topíme na Thalii ve výhních a pecích je zcela specifickej nerost, kterej se skutečně jmenuje uhlý a pokud je někde psáno uhlí je to špatně

Posted: 16:39 21. Jun 2007
by 566344
photter wrote:vy naděláte, nemáte kapku fantazie, už ste někdy viděli pozemský uhlí aby vyrustalo ze země v podobě fujtajblovejch houbovitejch krápníků ?
to, čím topíme na Thalii ve výhních a pecích je zcela specifickej nerost, kterej se skutečně jmenuje uhlý a pokud je někde psáno uhlí je to špatně

OT: V podobnem duchu maji vsichni muzi pYndiky... Protoze je maji poradne tvrde.

Tedy vsichni... Vetsina, ktera jeste nenarazila na mysi chtivou sovicku, ze, Greylone? A ktera pak neslouzi u Kel-A-Hazrskych velmozu v haremech.
edit: A nebudu uz dale rozmaz... ehm, premyslet (zvolil lepsi formulaci) nad umistnenim diakritiky v pojmenovani organu ryze zenskeho. Stejne jako nebudu zjistovat vazbu teto gramaticke odchylnosti na realnou funkci techto organu na Thalii.

Posted: 09:52 23. Jun 2007
by 566344
Zelene vrsky - vychodni cesta: "stara" rostlina Aloe - bez craftu zavislych na sbiracim skillu