Page 1 of 2
"zelí"
Posted: 15:18 05. Aug 2009
by černý vlk
Před chvílí mi psala Kora. Prý soustavně vybíjím rakši a bandity v prahvozdě a ostatní se tudíž o to už ani nepokoušejí. Je pravda, že v průměru 5 dní v týdnu tam jsem. Už ale ani nechodím na gorilu, když vím, že na ni chodí vícero lidí, ale rakširáky a bandity..nemyslel jsem si, že to někomu vadí, tak proto to sem píšu....lezu vám do zelí?

Jestli ano, klidně budu chodit na ty dva bosse až v závěru dne, tedy kdy budou mít potencionální zájemci více času na sebrání party. nechci se tu teď bavit o tom ,jestli to je RP či není, protože "RP vysvětlení toho či onoho" je nesmysl. Já můžu říct, že má Nulieth je osamocenou bojovnicí s démony, kteří hýzdí tvář panenské krásy, jiní řeknou že ta zhyzděná tvář je Nulieth

.
Zkuste mi prosím napsat tady a teď či jinde a jindy, zda vám "vyfoukává" Nul bosse před nosem. Díky za diskuzi
TO Tao Kan:

hele helee, beze srandy jo? to je vážná věc

ještě to bude vypadat že to myslíš vážně

Re: "zelí"
Posted: 15:33 05. Aug 2009
by tao kan
Zrovinka včera večer si ten boss vybral Viktoriusovi před nosem! Jen tak tak jeho kladivo krynských hromů nezbloudilo na tvou hlavu!
Re: "zelí"
Posted: 15:45 05. Aug 2009
by jachyra
aj keď si ma spomenul, i tak ešte raz dodám: ja som skúšala viac krát viac dní po sebe, že či náhodou nenájdem bossov ... raz sa mi podarilo nájsť bossa rakše (tuším s Helmom), ale banditi jak po vymretí

Re: "zelí"
Posted: 15:49 05. Aug 2009
by černý vlk
jachyra wrote:aj keď si ma spomenul, i tak ešte raz dodám: ja som skúšala viac krát viac dní po sebe, že či náhodou nenájdem bossov ... raz sa mi podarilo nájsť bossa rakše (tuším s Helmom), ale banditi jak po vymretí

což je zvláštní, protože já je chodím naráz

a stejně, buď ráda, taková DM boostlý rakširák není nic příjemného

Re: "zelí"
Posted: 19:55 05. Aug 2009
by Krata
Jen bych připoměl tu otázku
Kdo je královna Prahvozdu?
b) Nulieth

Re: "zelí"
Posted: 21:29 05. Aug 2009
by jachyra
Krata, mýliš sa ...
a) Nullieth

b) bolo tuším elfia kráľovná a to bolo nesprávne

Re: "zelí"
Posted: 21:40 05. Aug 2009
by Krata
to je jen detail

Re: "zelí"
Posted: 22:39 05. Aug 2009
by černý vlk
Krata wrote:Jen bych připoměl tu otázku
Kdo je královna Prahvozdu?
b) Nulieth

to byl nějaký vtipálek todleto ale, ne?

kdo ty otázky pro bůh tvořil? Královny jsou hnusné a staré, princezny jsou krásné a mladé...takže když, tak princezna...ale taková Kora....ta je mnohem starší než Nul ne? *popichuje*
Re: "zelí"
Posted: 22:48 05. Aug 2009
by Rejty
Žádná královna v otázce nebyla. Bylo tam kdo vládne prahvozdu...
Re: "zelí"
Posted: 22:56 05. Aug 2009
by Krata
detailisti... nevzpomínám si na přesné změní otázky ale význam je téměř stejný

Re: "zelí"
Posted: 23:27 05. Aug 2009
by jachyra
Null, ti dám .. Kora má podľa IC času 24 + 3 roky počas hry .... takže asik 27 rokov ;D tak nevrav, že je stará ... ona je len vyzretá (nie prezretá!!!)

Re: "zelí"
Posted: 07:23 06. Aug 2009
by černý vlk
jachyra wrote:Null, ti dám .. Kora má podľa IC času 24 + 3 roky počas hry .... takže asik 27 rokov ;D tak nevrav, že je stará ... ona je len vyzretá (nie prezretá!!!)

huh..Kora má 27...na ten lvl trochu málo...nejde mi dokupy nadepický stav Kory s tím, že pouhé 3 roky ji k tomu stačily..(a to ještě většinou "RPením"

). S tím časem se asi nic moc dělat nedá, takže to beru, jen mi to přijde opravdu divné.
Re: "zelí"
Posted: 07:37 06. Aug 2009
by jachyra
hmhm že sa práve ty ozývaš

myslím, že viac sa k tomu vyjadrovať nemusím
A po ďalšie, nehovor nič o Kore, pokiaľ nevieš ani fň o jej živote

ona nežila len odkedy som sa nahlásila na THaliu, ale i predtým
Ale toto už zachádza do trochu inej témy ... ak sa chceš pohádať, kľudne môžeme po telli alebo PM, nie to tu rozoberať na fóre

Re: "zelí"
Posted: 07:38 06. Aug 2009
by Radim
Prý soustavně vybíjím rakši a bandity v prahvozdě
Pokud jen tohle tak mi to nevadí

Re: "zelí"
Posted: 07:56 06. Aug 2009
by Grunt
Stejně se to tady zvrhlo v úplný flame.
1) I kdyby bylo Koře 80 tak stejně bude nejspíše mladší než Nulieth (elf)
2) Vybíjení prahvozdu se už řeší v Bratrstvu lesní moudrosti. Vypadá to že po úspěšném zvládnutí situace v Dorenském hvozdu a přilehlém okolí, rozšíří své zájmy až za moře, kde zatočí s pytláky a jimi podobnými.
