Page 1 of 1
Hlášky postav
Posted: 23:02 06. Aug 2009
by ravangorn
Dá se nějak v makru nastavit, aby postava použila určitou hlášku i se zvukovym doprovodem? Například: postava má 3 druhy hlasů pro bojový pokřik a nastavit jeden určitej z nich?
Re: Hlášky postav
Posted: 00:00 07. Aug 2009
by kucik
V makru ne, ale je otazka, jak se ty hlasky presne volaj. Pokud se vola jen set, tak ne, pokud jde specifikovat presnou hlasku, tak by to scriptem melo jit.
Re: Hlášky postav
Posted: 19:54 07. Aug 2009
by zachy
Myslim že by to mělo jít, protože při aktivaci barbarské zuřivosti vzdycky zvolá tu samou hlášku.
Re: Hlášky postav
Posted: 15:01 10. Aug 2009
by photter
já myslím, že ne, je to náhodná volba, podobně jako animace
dokonce si myslím, že dva hráči můžou ve stejnej moment slyšet dva různý pokřiky, podobně jako často viděj rozdílný animace - ty se taky určujou až na klientský straně
Re: Hlášky postav
Posted: 16:35 10. Aug 2009
by Raziel
// Play a voice chat.
// - nVoiceChatID: VOICE_CHAT_*
// - oTarget
void PlayVoiceChat(int nVoiceChatID, object oTarget=OBJECT_SELF)
// Some constants
VOICE_CHAT_BATTLECRY1
VOICE_CHAT_BATTLECRY2
VOICE_CHAT_BATTLECRY3
Snad toto pomoze.
Re: Hlášky postav
Posted: 17:39 10. Aug 2009
by ravangorn
photter wrote:...
Náhodný to je určitě.
Pokud hráč použije voice chat, tak se nad ním zobrazí hláška a ta je stejná u všech postav v okolí (i s tim zvukovym doprovodem), ale pokud postava hlásí sama je to jak s těma animacema, takže u každýho jinak.
Raziel wrote:...
Bezva, ale jako hráč si makro nenapíšu co? Jedině vytvořit v toolu nějakou takovou věc co by tohle spouštěla.
Re: Hlášky postav
Posted: 21:11 10. Aug 2009
by Raziel
Da sa spravit script, ktory odchyti textove makro. A ak najde v textovom makre nejaku znacku (najlepsie asi na zaciatku nieco ako /em 1) tak vypise priradeny text a spusti zvuk podla toho cisla za /em.
Priklad makra :
/em 1 Vpreeeeed!
- vypise text "Vpreeeeed!"
- pusti zvuk s cislom 1 co je pokrik postavy VOICE_CHAT_BATTLECRY1
Mohlo by sa to pouzit tiez cisto pre pustenie zvuku cez makro :
/em 2
- pusti zvuk s cislom 2 co je pokrik postavy VOICE_CHAT_BATTLECRY2
Aspon tak nejak si to predstavujem ja...
