Page 1 of 2

Něco pro Druidy

Posted: 23:18 06. Aug 2009
by Freddy
Milí druidi !

tak se nám hezky rozjela letošní sezona agrosymbolů kolem našich starých shromaždišt Hájů a kopců , míst Síly a svatyní .


Sice nám už posvátné Háje vykáceli a stará shromaždiště srovnali se zemí ale to nevadí , Stonehenge jak jsem koukal stojí , a u Silburry Hill to letos taky pořádně žije :wink:

_

Silburry Hill 5.7. 2009
http://www.lucypringle.co.uk/photos/200 ... shtml#pic3
( Sil z kelštiny Brána , ... kopec pyramidka v pozadí)
_

http://www.lucypringle.co.uk/photos/200 ... shtml#pic3

_

http://www.lucypringle.co.uk/photos/200 ... shtml#pic2




Další kousky s letošní sezóny z července http://www.lucypringle.co.uk/photos/2009/jul.shtml s června http://www.lucypringle.co.uk/photos/2009/jun.shtml


Archiv , fotografie tohoto fenoménu na Britských ostrovech od devadesátých let Lucy Pringle

http://www.lucypringle.co.uk/articles/biography/

Re: Něco pro Druidy

Posted: 09:16 07. Aug 2009
by monstera
[quote="Freddy"]Milí druidi !

Je vidět, že nehrajou na Thalii, kdyby hráli, neměli by čas dělat takový hlouposti !

Re: Něco pro Druidy

Posted: 18:24 07. Aug 2009
by Freddy
A líbí se někomu aspoň ty obrázky ?



a) Líbí ! Něco takového jsem ještě neviděl(a)

b) Mám to na praku .

c) Sparta vyhrála nad Plzní v Berouně 2:0 .



:)

Re: Něco pro Druidy

Posted: 19:22 07. Aug 2009
by Žorž
Jakožto rodilec z oblasti v sousedství České zemědělské univerzity to plně uceňuji a celé znázorněné obilné umění považuji přirozeně za úžasné. :)

Re: Něco pro Druidy

Posted: 21:53 07. Aug 2009
by Freddy
Mě se též libí estetický vzhled těch výtvorů , i jejich kolikrát vkusné umistění do krajiny a přizpusobení pozice okolí .

Lucy leze do letadýlka během "sezony" i několikrát týdně , je zábavka sledovat co vyfotí , než farmáři sklidí úrodu .

Re: Něco pro Druidy

Posted: 09:12 08. Aug 2009
by jachyra
mne sa to tiež veľmi páči ;) holt, musí sa uznať, že zelený mužíčkovia majú vkus ;)

Re: Něco pro Druidy

Posted: 10:21 08. Aug 2009
by Freddy
Co se týče "zelených mužíčků" je to dnes tak společensky zdiskreditované téma ,hlavně skrze média a produkci hollywoodských filmů že bych se mu raději vyhnul :)

Ale řekněmě že originály agrosymbolů mají jisté technické charakteristiky , ať už ve způsobu vytvoření ,to jest proplétání stébel jejich ohýbání v různé výšce stébla takže vznikají v 3D ,

v elektromagnetických anomáliích na místě piktogramu , v radioaktivním záření a v neposlední míře ve změně genetického kodu u obilí .

Re: Něco pro Druidy

Posted: 10:36 08. Aug 2009
by jachyra
;) ale ja som to nemyslela ako iróniu ...

ja si myslím, že tie kruhy buďto robí vláda, ktorá má už ďaleko vyspelejšie stroje, ako dáva navonok najavo ...
alebo sú to mimozemšťania ;)

holt ... kým niekto nedokáže, že tieto možnosti neexistujú, tak prečo bych s nimi nepočítala :mrgreen: ale inak i tak si myslím, že sú to nepodstatné veci, teda pre mňa ... ani s jedným ani s druhým nič neurobím :D

Re: Něco pro Druidy

Posted: 11:53 08. Aug 2009
by Freddy
jachyra wrote:;) ale ja som to nemyslela ako iróniu ...

ja si myslím, že tie kruhy buďto robí vláda, ktorá má už ďaleko vyspelejšie stroje, ako dáva navonok najavo ...
alebo sú to mimozemšťania ;)

holt ... kým niekto nedokáže, že tieto možnosti neexistujú, tak prečo bych s nimi nepočítala :mrgreen: ale inak i tak si myslím, že sú to nepodstatné veci, teda pre mňa ... ani s jedným ani s druhým nič neurobím :D
Souhlasím s tím že žijeme v době kdy některé vojensko-ekonomické subjekty , a nemusí to být zrovna oficiální vlády, mohou mít k dispozici technologie o nichž se může běžným lidem jenom zdát . :)

Re: Něco pro Druidy

Posted: 15:48 08. Aug 2009
by kucik
Heh. Ted nevim, jestli si jen delate prdel, nebo nekdo veri, ze je to otazka slozitych technologickych postupu a muzicku z vesmiru.

Kdysi pred lety jsem videl dokument o parte vysokoskolaku, ktera se vytvarenim tehlech vytvoru v obili bavila. Se snalostma geometrie, presnym navrhem a dost dlouhym provazkem jdou delat divy :wink:

Dokud to v prilisny mire nedelaj zemedelcum u nas, tak to beru fakt jen jako pekny ornamenty :)

Re: Něco pro Druidy

Posted: 18:38 08. Aug 2009
by Freddy
Tak konkrétně já jsem o žádných mužíčcích z vesmíru nemluvil .

Na počátku 90 let kdy se ten fenomen rozjížděl to skutečně byli pouhé jednoduché soustředné kruhy tzv. "kruhy v obilí"
V britské televizi tehdy vystoupili dva penzionovaní důchodci , kteří národu u přijimáčů "vysvětlili" že jsou to oni kdo ty "kruhy v obilí "vytváří , vyšlapávají . :)
Postupem času jak "kruhů" přibívalo a stávali se stále složitějšími jaksi padla představa že se dva dědoušci vyplíží v noci z domova důchodců a pomocí prkýnka a provázku agrosymboly vyšlapou (navíc s brilantí znalostí genetického inženýrství atd ,prostě hbití dědoušci :) )

Máš pravdu v tom že dnes existují celé organizované skupiny lidí tzv. "Cropmakers" které ty piktogramy falzifikují ,(bavíme se ted o Británii) dokonce bych řekl že kolem toho vyrostly celé sekty ., ale ty padělky ,které jsou mimochodem vyfocené i na webu Lucy P. ,se dají poměrně jednoduše odlišit od "originálů " , a nemají uvedené charakteristiky jak jsem je uvedl v příspěvku výše . tady například detailní záběry na proplétaní obilí na zemi http://www.cropcircleconnector.com/2009 ... shots.html .

Na začátku jsem uvedl odkaz na Silburry Hill , http://www.cropcircleconnector.com/2009 ... l2009.html ten agrosymbol má řádově stovky metrů v průměru ,jsou tam i vyfocení lidé lze si udělat představu jak je to veliké , oblast kolem je dnes už docela pod dohledem , piktogramy tam vznikají pravidelně ,nelze tam naběhnout nepozorovaně ve velkém počtu lidí ,sami farmáři jsou už alergičtí na to kolik to posléze přitahuje lidí a jak jim nájezdníci rozdupou úrodu .

Osobně můžu říci že bych něco podobného nevytvořil ani v Ilustrátoru natož v obilí pomocí prkýnka a provázku . :D

Re: Něco pro Druidy

Posted: 18:43 08. Aug 2009
by Freddy

Re: Něco pro Druidy

Posted: 18:49 08. Aug 2009
by melvik
Ty jo ja jen furt nechapu proč Ti mimoni nedelaj kruhy v lese, na loukach nebo ve snehu, ale dycky na obdelavanem poli :shock:

Re: Něco pro Druidy

Posted: 20:14 08. Aug 2009
by kucik
Protoze kdyby tohle udelali myslivcum v lese se smrckama, tak muzou docela snadno koupit broky do riti. :mrgreen:

Re: Něco pro Druidy

Posted: 20:19 08. Aug 2009
by melvik
kucik wrote:Protoze kdyby tohle udelali myslivcum v lese se smrckama, tak muzou docela snadno koupit broky do riti. :mrgreen:
nojo nejsou ti mimozemšťani úplně blbí