Page 1 of 1

Craft a vyska vlastnosti

Posted: 17:06 11. Aug 2009
by LDamian
Chci se zeptat, k cemu je vlastne dobra vysoka vlastnost ke ktere je dane remeslo vztazene.

Napriklad jaky rozdil bude mezi nekym, kdo zacne s alchymii s moudrosti 50 nebo s moudrosti 6? Podobne treba u sily a kovariny.

Projevuji se i boosty do vlastnosti z predmetu a kouzel.

Dekuji.

Re: Craft a vyska vlastnosti

Posted: 20:02 11. Aug 2009
by Grunt
Boosty se nepočítají (žádné bonusy z kouzel, předmětu atd...)

Velikost vlastnosti ovlivňuje rychlost postupu, ale řekl bych že minimálně.

Re: Craft a vyska vlastnosti

Posted: 20:13 11. Aug 2009
by monstera
Grunt wrote:Boosty se nepočítají (žádné bonusy z kouzel, předmětu atd...)

Velikost vlastnosti ovlivňuje rychlost postupu, ale řekl bych že minimálně.
Po posledních úpravách už ne minimálně. Je rozdíl, jestli postupuji po 5 nebo po 1 expu.....

Re: Craft a vyska vlastnosti

Posted: 20:31 11. Aug 2009
by jachyra
Tak tak ...
nie len to, ale celkovo sa urobil rozdiel v náročnosti .. po posledných úpravách sa všetko riadne zťažilo, pričom ak robíš kovárinu a máš silu 18 a viac, kľudne urobíš aj predmet, kde máš 18xp. Ale akonáhle máš silu povedzme len 8, si rád, ak robíš po 8xp.

Re: Craft a vyska vlastnosti

Posted: 23:28 11. Aug 2009
by venomeq
Tim teda co ctu odpada craft pro zacatecniky bo vetsina lidi si dava prumerne vlastnosti do zacatku pac postupem casu pridaj bod za kazdej 4 lvl do sve hlavni vlastnosti.
Tzn. ze jako ja s paladinem mam prumerne vlastnosti -sila 15 , obrat 10 mou a od 15 char 12 a int 10 tak se mi zezacatku neoplati jit craftit ale radsi expit po dunagach kecat s lidma no proste lvlovat az na lvl kdy budu mit svou prim vlastnost 18+ .....
Na jednu stranu mi to pride rozumne hlavne z hlediska rp(preci jen vyslouzily dobrodruh ci svetem znaly clovek ma nejake zkusenosti a od ostatnich leccos pochytil) ale na druhou stranu trosicku znevyhodneni novacku ale pozor neni to zas tak moc velek znevyhodneni takze se to v klidu prekousnout kdyby nekdo chtel hrat ciste jen kovare a ne dobrodruha. :)

Re: Craft a vyska vlastnosti

Posted: 05:01 12. Aug 2009
by jachyra
;) zase taká katastrofa to nie je. Popravde, je to takto odstupňované (čo som postrehla):

hodnota vlastnosti
X - 12 ide to fakt strašne biedne
13 - 17 Dá sa, taká pohodička
18 - X ide to super

;) fakt neodporúčam vrhnúť sa na remeslo, kde má vlastnosť menšiu ako 13. Akonáhle máš 13 a viac, tak sa do toho kľudne daj, dá sa to celkom v pohode zvládnuť ;D


Pritom chcem ešte dodať, že čo som si všimla, toto platí len pre vyššie remeslá. Nižšie ostali buďto nezmenené, alebo sa zťažili len minimálne.

Re: Craft a vyska vlastnosti

Posted: 08:56 12. Aug 2009
by Grunt
Jen malá poznámečka. Podle mně expit v craftu po 8mi je pohodička.

Re: Craft a vyska vlastnosti

Posted: 09:37 12. Aug 2009
by -RoF-
A já bych měl dotaz, kde najdu na jaké řemeslo je třeba jaká vlastnost? Sice jsem něco našel na webové stránce, ale třeba alchymie tam není.

Sice asi jedu mimo téma, ale jde tady více řemesel na postavu?

Re: Craft a vyska vlastnosti

Posted: 09:50 12. Aug 2009
by Esuliams
Za sebe můžu říct, že jde craftit i s vlastností 8. Sice to trvá podstatně déle-občas se něco zkazí- a expy tak maximálně po 7-8,ale jde to.

Re: Craft a vyska vlastnosti

Posted: 10:55 12. Aug 2009
by nomis_b
je to tohle:
http://thalie.pilsfree.cz/remesla-52.htm
a alchymie je na moudrost.

Re: Craft a vyska vlastnosti

Posted: 12:09 12. Aug 2009
by LDamian
Dekuji.